Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon eros petefészekszurka...

Nagyon eros petefészekszurka a jobb oldalon. Derékfájdalom, fehér krémes folyás, hihetetlen nyugalom, éhségérzet,28-ra nem várom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A hom magas,37.1.De hát ez mindig ennyi mensi elott,peteérés után.Lassan két hete,állandóan ennék.Elozo terhességemnél is így volt,peteéréstol szó szerint zabáltam.

DE

Van egy furcsaság.Peteérésem volt 14-en,biztosan.Rá egy héttel,megint azt éreztem,mintha peteérésem lenne.Még a folyás es a szurkálas is meg volt.De mindkét felén.=Ugyértem jobb es bal petefészekben is.Én mindig megérzem a peteérést.Szóval most kétszer volt?lehetett?Teszteltem már egy párat,de utoljára három napja,tudom tudom hogy korai volt,de hátha....Ja és persze nega lett.Kérlek írjatok tapasztalatokat,hogy nektek volt-e hasonló,és esetleg lett-e baba...KOSZONOM CSAJOK!!!


2012. febr. 26. 21:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
es sajnalom kedves elso....:(Drukkolok,hogy minel hamarabb sikeruljon.Szerintetek mikor teszteljek ujra?
2012. febr. 29. 20:31
 12/13 A kérdező kommentje:
Amugy egyerdekesseg.en ugyanazon a napon fogantam mint a pocaklakom,ha van,csak 28 evvel ezelott.:))
2012. febr. 29. 20:47
 13/13 anonim ***** válasza:

szia!

na, mi van Veled??

2012. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!