Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek fontos a nyugalom?...

Szerintetek fontos a nyugalom? (Lent)

Figyelt kérdés
babát szeretnék ,de mostanában nagyon feszült vagyok, mindenki csak idegesit ...a párommal nem védekezünk de nem jön össze a baba ,szerintetek közrejátszik az is hogy feszült vagyok??
2010. júl. 10. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Sőt, a teherbeesésnek ennek nagyon sok köze van. Egyik rokonomnak beültetést végeztek, de sose fogandt meg, mert állandóan éjszakáztak, férjét napokig nem látta, egy merő görcs volt. Megfogadták, hogy "új" életet kezdenek, visszavesznek a tempóból. Már két kölkük van.
2010. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez is hozzájárulhat igen.

gondolj arra, hogy a stressz pl. vizsgaidőszakban a mensest is késleltetheti, vagy felboríthatja, ugyanis a hormonháztartásra van hatással.

2010. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem jön össze a terhesség, mindenre rá lehet fogni, hogy na ez az oka. Mondanak olyanokat is, hogy ha az ember túlságosan akarja, azért nem jön össze. Szerintem ez hülyeség. A világháború idején sem született kevesebb gyerek. Attól meg hogy vágysz valamire, miért ne jönne össze? A nagyfokú stressz megemelheti a prolaktin szintet, ami meggátolhatja a peteérést. Maximum ennyiben szólhat bele a teherbeesésbe.
2010. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi fél éve próbálkoztunk,minden hónapban írtam,számoltam mikor kell együtt lenni,jelöltem az együttléteket naptárban,stb-stb,teljesen bekattantam.

Múlthónapban nem írtam semmit,persze sokat gondoltam a babára,és arra,h nem jön össze.Nem számoltam,elkezdtem inni a málnalevél teát,meg a palástfüvet (két három alkalommal csak,mert mindig elfelejtettem),alig voltunk együtt,mert felújítás közepén vagyunk.Pé körül együtt voltunk,azóta nem.

Ma pozit teszteltem.Alig akartam elhinni,szugerálás közben bőgtem,mint a hülye... :)

2010. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!:)én is gondolkoztam ezen h nem kéne mindig ezen gondolkoznom h "nah most össze jön e",de ez is csak szerintem azért van mert már nagyon szeretnék babát :) nem kéne mindig ezen rágódnom és akkor talán sikeresebb lenne :)
2010. júl. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!