Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mara nem varom.3. napja...

Mara nem varom.3. napja barnazok, nagyon minimalis verzessel, de mar mulik is el. Kicsi szurkalast erzek az alhasamban. Idaig soha nem barnaztam. Lehet ebbol baba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Van olyan, h a terhesség első hónapjaiban még enyhe vérzés van. Szerintem előfordulhat, h összejött a baba. Miért nem csinálsz tesztet?
2009. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Én is barnáztam,mikor kimaradt először,nem tudtam mire vélni.Ma már 7 hós a kisfiam.
2009. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj. sOK SIKERT!
2009. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazabol ez volt az elso honap. Idobe jokor voltunk egyutt, de nem eltem bele magam annyira,hogy az elso honapban sikerulne. Ilyenkor a teszt mar kimutatna? Nagyon izgulok,de felek a csalodastol,de most adtatok egy kis remenyt! :)
2009. jún. 7. 16:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy koszonom a jo kivansagot. :) 2. kommentelo: Neked meg gratulalok a kisfiadhoz! :) Remelem nemsokara en is erezhetem,milyen anyukanak lenni:)
2009. jún. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!