Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba feje már beilleszked...

Ha a baba feje már beilleszkedett akkor is érezhetek még szurkálást a hüvelyembe? A sok ilyen szurkálódás jelentheti a szülés közeledtét? 38 hetes km

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, csinálja a helyet magának. Ilyenkor távolodnak el a csontok és az is eléggé kellemetlen. Ez jelezheti a szülés közeledtét, bár nekem anno két héttel a szülés előtt kezdődtek.
2009. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, ugy tudom h a szurkalodas fokent azert van, mert a baba feje mar lent helyezkedik es nyom mindent. En ugyanugy erzek, es 7 nap van még hatra. Tuti majd erezzuk ha eljott az idonk, de ez meg nem annak a jele. Kitartas, mar nincs sok hatra :))
2009. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen szurkálódás már kb. a 34.héttől van csak mindig az idő haladtával egyre többször érzem.Van hogy naponta 10-15 alkalommal is és hát elég kellemetlen!De én is azzal vígasztalom magam hogy már nincs sok hátra! :)

boldog babavárást! :)

2009. jún. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!