Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a barna folyás?...

Mit jelent a barna folyás? Részletekért katt FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet szidni,hogy őrült hibát követtem el,de megtörtént és a múltat nem lehet megváltoztatni.

Nos akkor kezdeném is.

Barátomnál aludtam és elmentem vele fürdeni aztán úgy alakult a helyzet,hogy szeretkeztünk,de nem bírta rendesen kivenni,mert beragadt a lába és állítása szerint belém folyt egy kevés.

Viszont,ha számít akkor forró vízben fürödtünk és sokan állították,hogy az megöli vagy elpusztítja.

Aztán még ki is mostam rendesen forró vízzel bár szerintem avval sokra nem mentem.

Ezután vártuk,hogy megjöjjön,de csak tegnap észleltem egy kevéske barna folyást a menstruációm helyett. Ma már nagyobb mennyiségű folyás jött.

Egyébként a menstruációm nem rendszeres mindig másképp jön meg de januárba 19-én jött meg és 24ig tartott. Sokat szoktam idegeskedni gondolom ez is számít.

Mit jelent a barna folyás? Remélem nem terhességet.:/


Olvastam róla,de nem nagyon értettem mindenki mást írt.

Kérlek írjatok,ha tudtok evvel kapcsolatban valamit mondani.Válaszotokat előre is köszönöm!

16/L


2012. febr. 27. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem mostanában barnán szokott megjönni a menzeszem, de azt írták, azért, mert túl kevés, lassan folyik és így sűrűbb lesz vagy mittudomén.. mellesleg én szűz vagyok, szóval nekem nem áll fönnt a terhesség lehetősége..
2012. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hmm..értem:/

Köszönöm a válaszodat.

2012. febr. 27. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Mikor történt az aktus? Miért nem mentél tablettáért az orvosodhoz?

Szerintem egy terhességi gyorsteszt már kimutatná az eredményt, ha már a menstruációdnak kellett volna megjönnie.

2012. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Huh előző héten szerdán vagy csütörtökön nem emlékszem.

Nincs is orvosom.Sőt pénzem sincs.

Gondolkoztam én is,hogy veszek egy tesztet,de fölöslegesen nem akarok költeni erre,ezért gondoltam megkérdezem.

Hátha valami más és nem terhesség jele.

2012. febr. 27. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak pár napja történt a dolog, akkor még nem biztos, hogy pontos eredményt mutatna a teszt.

Egyébként a barna folyás tényleg elég sok mindentől lehet (pl. stressz, időjárás, a menstruáció előjele stb..). Próbálj meg lenyugodni, hátha megjön.

Viszont érdemes lenne lassan dokit is keresned, hisz már nemi életet élsz - évente egy vizsgálat még senkinek sem ártott meg. Plusz, ha gondod van, akkor rögtön tudod kihez fordulj, nem akkor kell dokit keresned. A pénzről pedig csak annyit, hogy ha már nemi életet élsz, akkor ilyenekre is fel kell készülnöd, mint pl. kilyukad az óvszer. Nem bízhatod mindig a véletlenre magad. És ez a fiatalemberre is vonatkozik, szálljon csak be a költségekbe!

(És nem kioktatásként, de kicsit felelősségteljesebbek is lehetnétek... Olyan nincs, hogy "úgy alakult a helyzet". Máshogy is le lehet vezetni a felfokozott vágyakat, mint azzal, hogy berakja, de kivenni már nem tudja.)

2012. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat:)

Mostanában nagyon stresszes vagyok és az időjárás is sz*rakszik. Remélem most megfogom úszni ennyivel és foghatom ezekre a dolgokra,mert fiatal és még gyerek lennék egy babához.

Megfogadom a tanácsaidat és igyekszem lenyugodni.:)

Köszönöm szépen tényleg nagyon hálás vagyok.:)

2012. febr. 27. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugye nem lett baj? :)

2012. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Huhh, most én is erre a kérdésre keresem a válasz, hogy miért barna, mikor a havimnak keleltt volna megjönni. :/ Csak annyi, hogy én még szűz vagyok
2012. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ha szűz vagy, akkor nincs baj. Valószínűleg a mostani időjárás nincs rá túl jó hatással. Ha a következő 1-2 menstruációd is ilyen lesz, akkor érdemes lenne felkeresni egy orvost.

Mióta menstruálsz?

2012. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti voltam: Úgy 5 éve
2012. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!