Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok. Pénteken...

Lombikos vagyok. Pénteken volt a beültetés.2 embriót kaptunk vissza. Ma elkezdtem barnázni, és kicsit mintha görcsölne a hasam. Még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 14:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ha elmúlt a barnázás, az nagyon jó jel! Nem gondolod, hogy beágyazódás lehetett? Ha azt mondod, hogy a 8. alkalommal már nem mersz ilyesmire gondolni, megértem.

De!!! Ne add fel! Én nagyon szorítok!

2012. márc. 4. 13:06
 12/13 anonim ***** válasza:
szia! köszi a drukkokat, igen 8. ezért félek már minden tünettől,vagy nem tünettől. Barnázás nincs, viszont enyhült a mellfájdalom,és fájdogál a fejem...és ez nem reményre ad okot, de persze még bármi lehet! Neked hányadik lombik volt? Biztos,hogy nem sikerült, rendesen megjött? Teszteltél azért? sokaknak vérzés ellenére ott volt a baba!
2012. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Második lombik volt. Azt nem mondanám, hogy rendesen megjött, de már nem reménykedek benn. Kedden megyek a vizeletes HCG tesztre. Szombaton teszteltem negatívat.
2012. márc. 4. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!