Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez most pozitív...

Szerintetek ez most pozitív vagy negatív? 4. napja késik ma csináltam egy Gabriel tesztet délután. Én nagyon halvány csíkot látok

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2012. márc. 1. 14:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Pozitív:DD Gratula! Csinálj egyet két nap múlva reggeli elsőből. Az már erősebb lesz:))
2012. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Holnap már tesztelhetek? akkor már erősebb lesz a 2.csík?
2012. márc. 1. 15:08
 13/34 anonim ***** válasza:
elvileg a holnapi is erősödik:)
2012. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a nagyon gyors válaszát :) Megkönnyebbültem kicsit. Bár a párom még nem tudja..
2012. márc. 1. 15:11
 15/34 A kérdező kommentje:
Ki milyen vitamint kezdett el szedni amikor kiderült hogy kismama?
2012. márc. 1. 15:12
 16/34 anonim ***** válasza:
Pozitív, gratula.
2012. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Én is látom, az enyém is hasonló volt, épp most rúgott a májamba az eredménye! :))

Femibiont szedek, és azt is ajánlom mindenkinek, bár akármelyik jó igazából.:)

29 hkm

2012. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Én szedtem Elevitet meg Garvidát is.
2012. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Ez bizony pozitív, lehet örülni! :)GRATULÁLOK!!!

Nekem is ilyen halvány csíkom volt először, majd pár nap múlva sokkal erősebb lett.

Én Gravidát szedtem, de én már terhesség előtt 3 hónappal elkezdem szedni és végig terhesen, majd szoptatás alatt is szedtem.

Van akinek hányingere van tőle, javaslom, hogy étkezés után vedd be, sose éhgyomorra. (az engem kikészített)

De van még sok más vitamin, amit szedhetsz, nézz utána neten melyik szimpatikus. Én azért választottam a Gravidát, mert abba pl jód is van, ami mondjuk az Elevitbe nincs.

2012. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

A Femibionról hallottam én is több ismerősöm is azt szedte. Most nagyon megörültem. Sosem gondoltam volna,hogy elsőre sikerülni fog :)

Mikor menjek el nődokihoz? Mikor érdemes először elmenni?

2012. márc. 1. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!