Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez most pozitív...

Szerintetek ez most pozitív vagy negatív? 4. napja késik ma csináltam egy Gabriel tesztet délután. Én nagyon halvány csíkot látok

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2012. márc. 1. 14:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én ma csináltam ugyanezt a tesztet és nekem is ugyanilyen lett!!!! :) Remélem baba!
2012. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

[link]


Csináltam másnap egy újabb tesztet,amin a második csík már jobban látszik. Köszi mindenkinek :)

2012. márc. 5. 07:57
 33/34 anonim ***** válasza:

szuper, gratulálok! Kérdezted a dokit, én a 6 és fél hetesen kaptam nála időpontot, de mivel azt nem bírtam kivárni, elmentem már 5 és fél hetesen egy magán ultrahangra is, (mi már évek óta vártunk a bébire, megjártuk a hadak útját :-) 5 és fél hetesen még a petezsák és a szikhólyag látszott, egy hét múlva a nődokinál pedig már a kis embrió baba is, és láttuk ahogy pulzál a szíve is :-)

Nagyon jó lesz neked is! Nagyon örülök nektek:-)

2012. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én is gratulálok nektek.Még nem hívtam fel a nődokit, majd jövőhéten. Várok még 1 hetet akkor akarok elmenni amikor már biztosat tud mondani :) igaz nagyon nehezen,de inkább várok még 1 hetet..amikor már tuti lesz ;)
2012. márc. 6. 07:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!