Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez most pozitív...

Szerintetek ez most pozitív vagy negatív? 4. napja késik ma csináltam egy Gabriel tesztet délután. Én nagyon halvány csíkot látok

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2012. márc. 1. 14:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Halvány pozi:) kettő nap múlva érdemes egy újabb tesztet csinálni ami tuti erősebb lesz:) Gratula!
2012. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd át a képet negatívba, úgy látszania kell rendesen... :D
2012. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom áttenni negatívba. Szombaton tesztelek egy újat. Felteszem majd a képet
2012. márc. 1. 16:48
 24/34 anonim ***** válasza:
Óóóóóó hát én gratulálok!!! :D :))) nekem is ilyen volt aztán vártam 5 napot és ujra teszteltem és már erős pozi lett :)))))))))
2012. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
5 napot vártál?? hát én annyit nem tudok várni. Nagyon izgatott vagyok hogy tényleg az vagyok-e.2 napot még (talán) tudok várni,de többet nem :) muszáj hogy megerősítést kapjak..
2012. márc. 1. 16:53
 26/34 anonim ***** válasza:

Ez halvány pozitív igen.

Én nem szedtem semmilyen vitamint.

2012. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Annyira aranyos, ahogy belelkesültél!!!! :)

Gratulálok, szerintem holnap reggel is tesztelhetsz már.

Dokihoz még ráérsz menni 2 hét múlva is.

2012. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen kérdést akartam ma föltenni mint Te,mert én is most teszteltem ugyanilyen teszttel és ugyanilyen halvány lett,én most vagyok a nemvárt előtti napon.Nekem ez a teszt még 2 nappal ezelőtt negatív volt,és másik 3 már akkor pozitív,szóval szerintem ez a teszt alapból ilyen hogy viszonylag későn mutatja.Nagyon izgulok hogy nehogy megjöjjön holnap,ha nem lesz semmi akkor vasárnap tesztelek újra.Nagyon drukkolok neked a következő teszthez :)
2012. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A Gabriel nekem is halványabb volt, mint az Ex-epil, pedig azt hittem az Ex-epil gagyibb :-)

Nyugi, szerintem babás vagy!

2012. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Halvány, de pozitív, úgy hogy gratula. :)
2012. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!