Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltak valakinek laparoszkó...

Csináltak valakinek laparoszkópiás műtétet Miskolc Semmelweisbe?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogyan zajlott és ki csinálta!
2012. márc. 1. 15:44
 1/8 KK86 válasza:

Szia!!!

Nekem majd pénteken csinálják 03.30.-án :) hát nem tudom,h mire számítsak!!A problémám az,h PCO-s vagyok nincsen peteérésem sem,és a PCO miatt nem menstruálok!Előtte szedtem a Clostybelgitet de sajnos az sem használt,így maradt ez a lehetőség!!!!Ha gép elé kerülök írok neked!!!!!

2012. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm,hogy jelentkeztél! Még aktuális a kérdés, nem estem még át rajta.Majd május vége felé várható!

Nagyon kiváncsi vagyok majd hogy zajlott nálad.Mindenféleképpen várom az írásod, feltétlen írj!!

Sok sikert,szoritok neked!!

2012. márc. 28. 21:56
 3/8 KK86 válasza:

Szia!

Hát túl vagyok rajta,minden rendben van bent :)!!!!Ne félj,mert kibírható volt!!!!Talán a 2 beöntés kellemetlenebb volt mindentől!!!!:) Nem tudom,h voltál e már altatva?????Mert ha igen akkor tudod,h az ébredés nem egy kellemes dolog!!!!maga a műtét talán 30 percig tartott!!!Ébredés után volt 1 kis fájdalmam,de adtak fájdalom csillapítókat és utána elmúltak a fájdalmak!!!!!Szóval fel a fejjel!!!!!Ne félj!!!!Én azt mondom,h a sikerért bármilyen fájdalmat eltűrök,viselek!!!!!Nekem a magánorvosom csinálta a műtétet!Ha még kérdésed lenne írd meg nyugodtan,és válaszolok rá!!!!!JÓ?????Puszillak!!!!!Ne félj!!!!:)

2012. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Irtam Neked privit!! :)
2012. ápr. 6. 22:32
 5/8 anonim válasza:

Szia!


A befekvés napján déltől, már csak vizet ihattam, de azt kellett is jó sokat. Du. volt az első beöntés, a második hajnalban.

Én is kb.30 percet voltam a műtőben. A műtét előtt már legalább egy órával kapsz valamilyen nyugtatószert amitől ellazulsz.Nagyon gyorsan zajlik minden, mire észbe kapsz, már fel is ébredtél.

Nálam nem volt gond az ébredés, nem hánytam, nem szédültem, csak mosolyogtam... Van ilyen is:-)

Az altatás alatt katétert helyeztek fel, másnap reggel szedték ki, meg se éreztem. Folyamatosan hőmérőztek és mérték a vérnyomásom, mivel minden rendben volt, este már visszamehettem az őrzőből a szobatársaimhoz.

Mielőtt hazaengedtek, a doki megvizsgált kívül-belül, és ellátott további instrukciókkal.

A hasam nagyon sokáig puffadt volt,a fájdalom elviselhető, de kezdetben sokáig nem tudtam elaludni, mert sehogy sem volt jó:-) A nővérek kedvesek és segítőkészek voltak, az igazat megvallva felültem a híreszteléseknek, de legalább kellemes volt a csalódás!!!

2012. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál!Május végén én is átesek rajta!:(

Mindenkit örzőbe visznek a műtét után?És oda a férjem bejöhet hozzám?A katétert a vizelet miatt teszik be?Megkérdezhetem ki az orvosod?

2012. ápr. 18. 21:27
 7/8 anonim válasza:

Akkor már nem sokára túl leszel rajta. Igen, az őrzőben ébredsz fel. Hozzám bejött, illetve csak beszaladt, zacskóval a lábán, de inkább az ajtóban engedték állni, én pont szemben feküdtem az ajtóval és tudtam a látogatókkal beszélgetni. A szobatársaim mindig ott kukucskáltak és várták, mikor nyitom ki a szemem. Pedig szegények alig bírtak járni. Az ajtó mindig nyitva volt.

Így van, a vizelet miatt kell a katéter, legalább így már nem fogsz meglepődni, milyen csövet rejt a takaró :-)

Sikó doktor.

2012. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még annyit, hogy tényleg ne izgulj nagyon, ahogy írtam nemsokára túl leszel rajta. Még útravalóul: legyen nálad elég WC papír!
2012. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!