Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megyek dokihoz 17-én jött...

Ma megyek dokihoz 17-én jött meg a mensim.24,30,2-én voltunk együtt én a peteérést 29 vagy 30-dikára számoltam és 12-dikére várom a nem várandót. A doki tud valami pozítívat mondani? Még nem is teszteltem én sem. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, nem fog tudni semmit se mondani. a legelső megerősítés a teszt, de még az is korai...
2009. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
még a beágyazódás sem történik meg egy hét alatt... (esetleg épp csak elkezdődik). türelem.
2009. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az időpontokat nézve lehet valami?Hogy ítélitek meg?
2009. jún. 8. 12:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 16-án jött meg,10-re nem várom de még mindíg nem teszteltem hátha korai és nem mutat semmit pedig én 26-án kaptam tüszőrepit ami 28-ra hatott!Ha sikerült is 29-én,most lehetsz a beágyazódásnál maikor a hcg termelődés még csak annyira minimális mértékű lehet,hogy a teszt nem mutatja!Uh-n sem fog még látni a doki semmit majd talán a nem várt után egy héttel de ezt ő pontosan meg fogja tudni mondani!Egyszóval még ne várj tőle választ a terhes vagyok-e kérdésre mert még nem láthatja,ami persze nem azt jelenti,hogy nem vagy!!!Várni a legrosszabb én tudom de mást nem tehetsz!12-én tesztelj az a biztos addig meg vigyázz magadra!!!Remélhetőleg két csíkod lesz!!!Szorítok!!!
2009. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi!! úgy ahogy mondod várni a leg rosszabb!! volt már 1-2 csalódásom másfél év alatt,és az idő is ketyeg!!
2009. jún. 8. 13:01
 6/12 A kérdező kommentje:
A 3napos teszt az már mutathat valamit??
2009. jún. 8. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok!Nekem is sok volt csak nekem két és fél éve így már nem merek sietni a tesztel és reménykedni sem!Amúgy én 30 vagyok és az elsőt szeretnénk így az idő nekem is nagyon megy!!!Annyit fog a doki látni uh-n mennyire vastag a nyálkahártya,és milyen a sárgatest!Írjál ám a doki után mi volt!Kíváncsi vagyok és szorítok!!!
2009. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Várj még a tesztel mert csak letörsz ha egy csík lesz pedig lehet csak kori a teszt!Hidd el én már sok egy csíkot láttam és annál rosszabb nincs!!!
2009. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp,én 43-rom vagyok gondolhatod!!Blanka néven fogok írni jó?
2009. jún. 8. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
O.K.Várom!!!
2009. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!