Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden hónapban hasonlóan...

Minden hónapban hasonlóan kéne kinézni a görbének? 3. hónapja hőmérőzök, de mindig máshogy néz ki.

Figyelt kérdés

Ugyanaz a hőmérő,ugyanott,kb ugyanakkor és mégis:

április: [link]

május: [link]

most: [link]


2009. jún. 8. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, dehogyis! Senki sem gép. Neked ápr.-ban a 13. napon volt PÉ-d (csak a gép rosszul húzta be), a köv. hóban 14. napon. Ez a lényeg. Ami nekem személy szerint szemet szúr, a sok vérfolt. Esetleg sárgatestelégtelenség?
2009. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 nap voltam hormonvizsgálaton,akkor jó volt 21mm tüszőt nézett uh-on,több mindent nem nézetett.Azt külön nézik?
2009. jún. 8. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél laikusként is de valószínű sárgatest elégtelenség volt (hasonló görbém volt), a másodiknál is a peteérés (tüszőrepedés) nem szerepel valami jól.

Ezeket kellene egyensúlyba hozni!

2009. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az elsö válaszoló vagyok. Ha voltál hormonvizsgálaton, s nem mondott a dokid semmit, attól még rákérdezhetsz, s megemlítheted a pecsételést. Vagy pedig a palástfü teát próbáld meg, PÉ után naponta.
2009. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!