Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Bőven időn tuli nagyon...

SOS! Bőven időn tuli nagyon enyhen rozsaszin szaradasi csik jelentett valakinek pozitiv tesztet, ugyenem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Időn túli jelzés nem számít, de ez a teszt leírásában is szerepel...
2012. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom,csak nagyon izgulok,van ott egy csik,igz brutal halvany majdnem atlatsz,és mi van ha halvany pozi?
2012. márc. 2. 19:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha halvány pozi akkor pozi.
2012. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Holnap csinálj egy másik tesztet. Jobbat nem tudsz tenni.

első

2012. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez melyik fajta teszt?
2012. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nekem is a múlt hónapban,jóval időn túl jött ki a második csík.Én is reggel első vizeletből megcsináltam,csak 1 csík jött ki.Délelőtt ránéztem akkor meg ott volt egy halvány 2.csík,majdnem hanyatt dobtam magam.Csináltam egy másik tesztet az egyértelműen negatív lett(később se lett rajta 2.csík).Aztán meg is jött a mensim.Ami időn túli pozitívot mutatott az a Facelle teszt volt.Ha időn túl jön ki a 2.csík akkor nem számít,nem vagy terhes.Én mikor a kislányommal terhes lettem és teszteltem szinte egyszerre jött ki mind a 2 csík.
2012. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért ne jelentsük ki,hogy akkor tuti nem terhes.

Az én bőven időn túlim itt alszik mellettem!:))

2012. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én nagyon halvány alig lehet látni második csíkom is alszik épp:) Reggeli elsőből tesztelj újra.
2012. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem jelentett. Túl korán csináltam, és két hét után a kezembe került, akkor láttam, hogy 2 csík van ott, pedig nem volt. Akkor 3 hetes voltam, azért nem jelezhetett pozitívat, viszont később pedig egyértelműen kimutatta.
2012. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az,az én időn tuli második csikom itt nézi a tévét. Igaz ő azért sötétebb második csik volt. Ez egy gyogyszertár láncnak a sajátmárkás tesztje (Nem M.o) az van rairva hogy bármikor lehet tesztelni a nap folyamán és hogy 5-7 nappal a megtermékenyülés után már mutatja az eredményt.Ma tesztelek másikat.Igy reggeli fénynel olyan mintha szürke lenne az a csik.
2012. márc. 3. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!