Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Bőven időn tuli nagyon...

SOS! Bőven időn tuli nagyon enyhen rozsaszin szaradasi csik jelentett valakinek pozitiv tesztet, ugyenem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha szürke a csík, akkor az tényleg csak száradás. Majd csinálj másikat, mert az időn túl megjelent csík nem jelent semmit.
2012. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ugyanebben a helyzetben vagyok, 4 napja késik, tegnapelőtt csináltam egy qupido tesztet, meg ma reggel. Egyiken sem láttam pár percig semmit,(hajnalban csináltam mindkettőt), majd mikor kimentem reggel, akkor volt rajta kis vékonyka, rózsaszin halváncs csík. De a main erősebb!!!!

[link]

Lehet, hogy száradási csík, de akkor miért erősebb???

Már belenyugodnék, de még mindig nem jött meg, + még a 2. teszten a csík is erősebb. Nem értem.

Bocsánat, hogy idepofátlankodtam Kedves Kérdező! :)

2012. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szia!! Mi van Veled azóta???Néztema tesztet,hááát nem tudom:-) Lehet hogy pozi a Tieéd?:-)
2012. márc. 12. 20:26
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor lehet, hogy volt baba, de aztán sajnos megjött :(

Most viszont, 2 nappal mensi előtt vagyok, és most délután teszteltem egy ilyet :)

[link]

Nem tudom, lehet, hogy pozi??

2012. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Háát,ez enkem igencsak pozitivnak néz ki!! :-))
2012. ápr. 22. 18:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Jajj de jó lenne!!!! :))) kedden tesztelek mégegyszer, nagyon remélem, hogy erősödik!!!!!! :)) Veled azóta mi a helyzet?:)
2012. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!