Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi ovutesztnél nálatok a...

Pozi ovutesztnél nálatok a teljes teszt csík sötétebb a kontroll csíknál?

Figyelt kérdés
Ma van egy olyan tesztem, amin a teszt csík bal széle egy vékony sávban olyan sötét, mint a kontrollcsík, de a többi halványabb. Nem tudom, pozi lehet-e.
2012. márc. 3. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van képed?

A leírásod alapján szerintem az enyém is ilyen szokott lenni.:-)

2012. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos feltölteni képet, de találtam egy nagyon hasonlót.

[link]

2012. márc. 3. 21:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még negatív.
2012. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia,nekem ma pont ilyen lett az ovu tesztem. Ma tettem fel kérdést képpel együtt,és egy kedves és egyetlen válaszoló szerint is negativ. Csináljuk tovább))) teákat iszol? Régóta próbálkoztok? Üdv.
2012. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, utolsó vagyok. Nekem a mai sokkal halványabb. Valszeg akkor már túl vagyokk rajta. Pf
2012. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szia. Nekem meg ma lett full pozi! :) Ezzel kapcsolatban nincs kétségem! Az egész csík sötét. :)

Hanyadik ciklusnapodon vagy? Mivel kb. egyszerre volt peteérésünk, izgulhatunk együtt, drukkolhatunk egymásnak, hogy megjön-e! :) Remélem, egyikünknek sem fog! :)

2012. márc. 5. 20:18
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja, hogy a kérdésedre is válaszoljak. :) Teákat már nem iszok. Volt pár hónap, amikor ittam mindenfélét, de már nem. Viszont barátcserje kapszulát szedek, és nagyon jó! Nekem még clostival sem volt peteérésem, most meg a barátcserjével van. :) Nagyon reménykedem, hogy most sikerül. :) Legutóbb, amikor ennyire fájt a mellem peteéréskor, terhes lettem. :)

Amúgy, lassan 6 éve nem védekezünk és kb. 2,5 éve próbálkozunk aktívan. Ezalatt egyszer terhes lettem, de sajnos elvetéltem.

Ti mióta próbálkoztok? Milyen teákkal v. bármi egyébbel kísérleteztél már?

2012. márc. 5. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk van egy 2és fél éves kislányunk, és november óta tehát nem rég szeretnénk még egy kis babát. A kislányom elsőre megfogant, szerencsénk volt. Most meg a barátnőm mondta hogy próbáljam meg a tesztet, hátha. Én feltettem a képeket egy másik kérdésben. Nekem ma mintha halványabb lenne, nem tudom.

igen örülnénk ha mindkettőnknek összejönne a baba))

[link]

sorrendben a 3. a mai és igy tovább vissza fele.

2012. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Amelyiken az 1-es van, az tűnik a legsötétebbnek. Milyen típusú teszt ez? Ilyet még nem láttam.

Nekem van egy 8 éves lányom az előző kapcsolatomból, de sajnos a férjemmel még nem sikerült. :(

2012. márc. 5. 22:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen nekem is az tűnik a legerősebbnek. Az száradás előtt is majdnem egyforma volt.

A müllerbe vettem expect a neve azt hiszem. Holnap majd csinálok mégegyet,és ha az halványabb akkor remélem a tegnapi (első nega nap) együttlét hoz majd kistesót)

Drukkolok nektek!!!

2012. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!