Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam dokinál, kiderült,...

Ma voltam dokinál, kiderült, hogy nem terhesség hanem ciszta. Mi a fenétöl alakult ez ide, véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Blanka vagyok,igértem hogy meg irom a doki után a vizsgálat eredményét.
2009. jún. 8. 21:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt petefészek cisztám, szinte teljesen buborékosnak néztek ki az ultrahangon, 24 évesen, és állitólag az idegességtől (akkor költöztem külföldre, nem éppen békés családi élet után, a nem éppen ideális férfival). Azt mondta, ha rendeződik az életem, fel fog szivódni. Majd fel is szivódott, 1 évvel később voltam UH-n, ott már minden ok volt. Szóval egy lehetséges ok: stressz.
2009. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt már nekem is 1-2 cisztám de ezt még senki nem mondta nekem hogy stressz.Hát elég nyugodt életet élek,igaz kicsit idegesit a baba dolog de háááát kit nem.
2009. jún. 8. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Válaszoltam priviben is de hátha nem olvasod el!A petefészekciszta egy meg nem repedt tüszőből alakul ki!Oka az agyalapimirigy működési zavara ami lehet a stressztől is!Nekem is nagy valószínűséggel az idézte elő!Kezelhető megfelelő gyógyszerekkel ha hormonvizsgálaton kiderül melyik hormon szintje nem megfelelő!Van rá megoldás!Fel fog szívódni csak ne húzd magad!Tudom könnyű mondani de mint írtam nekem is volt kettő és még ki tudja mennyi amit nem vettem észre!
2009. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen (15 éve) volt petefészekcisztám 5,5 cm átmérőjű. Felvágtak, kivették. Akkor azt mondták, hogy valszeg felfáztam és nagyon legyengült a petefészkem, mert a ciszta a legyengül szerveken tud kifejlődni.
2009. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok ismét

tavaly ősszel is volt pici az felszívódott és hallottam olyat is hogy nem vágnak hanem leszívják csak de az állítólag visszafejlődhet.

2009. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nekem is azt mondták felfázástól van. Nekem is volt ráadásul terhesség alatt,a ciszta kipukantt és iszonyú fájdalmas görcsel távozott . Másnap meg elvetéltem 9 hetesen. Van akinek kiműtik van akinek felszivódik és van akinek kipukann.
2009. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!