Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A babaprojekt alatt ti gondolk...

A babaprojekt alatt ti gondolkodtatok a baba nemén vagy nevén?

Figyelt kérdés

Vagy babonásak vagytok?

és amikor megtudtátok, hogy terhesek vagytok? Azonnal eldöntötétek, hogy mi lesz a neve? Vagy csak a szülés előtt?


2012. márc. 6. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor terhes lettem,egyből elneveztük Zsombikának,valahogy csak fiú jöhetett számitásba.Aztán 19 hetesen kiderült hogy kislány,talán még aznap meg lett a neve Zorka.-)
2012. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a masodikhoz alltunk ugy hozza hogy tuti lany lesz. 18 hetig ugy is szolitottuk mintha csajszi lenne es a valaazton neven ami a Reka lett volna. Akkor aztan kiderult hogy o is tokos. Onnantol kezdve krumpli volt vagy kisbeka meg toki. A navet nagyon nehezen talaltuk ki 38 heten mondtuk tutira hogy legyen ez egyszeruen nem talatunk olyan jot mint a nagyfiunak. Most mar 5 honapos a kicsi is es nagyon illik ra a neve. Azt hogy fiu, a pocis korszakban nagyon nehezen szoktam meg, de mikor meglattam mar tudtam hogy nekem csakis o lehetett a masodik gyermekem.
2012. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz túl gyorsan jött. :)) Utána sem gondolkodtunk sokat, mikor kiderült, hogy lány, elneveztük. :)

30 hkm

2012. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
moncsa:szia mi igen most is kistesot szeretnénk már meg vannak a nevek
2012. márc. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is próbálkozás alatt vagyunk és olyan jókat szoktunk nevetgélni amikor a neveket nézegetjük....főleg, hogy nálunk "r" betű nem igen lehet benne, mert a párom nem tudja kimondani:)
2012. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi még csak tervezzük a babát, de már készülünk nevekkel fiú és lány nevekkel is egyaránt. Az elmúlt hónapokban már voltak konkrét név tervek, aztán pár hónap múlva rájöttem, rájöttünk, hogy nem tetszik mégse az a név,és jönnek új nevek amik megtetszenek.

Azt tervezem, amikor már pocakban lesz a baba, próbálom nem fiúnak vagy lánynak várni, csak kis pocak lakónak, amíg biztosan nem derül ki a neme.

Engem anno fiúnak vártak, lány lettem, öcsémet meg lánynak várták. Én azt gondolom, hogy már pocakban is tudatában vannak önmaguknak, és kihat a magzati létben ért élmények, így nem szeretném félre várni, de biztos nehéz lesz.

Mondjuk én úgy érzem először lányom lesz, é smár néha szoktam rá gondolni és a kiválasztott néven hívni, szerintem nehéz ezt megállni.

2012. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!