Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj? Fél éve tart...

Mi lehet a baj? Fél éve tart a babaprojekt.3 hónapja 1-2 napos vérzéseim vannak. Elmentem dokihoz, hogy mondja meg miért. Sajnos nem baba van a dologban.

Figyelt kérdés
Voltam 1. vérvételen a mensi előtt, azon azt mondta rendben van minden, kivéve az LH 2.4, nagyon alacsony (6-7 körül kellene lennie), valószínűleg nincs peteérésem. Hétfőn megyek a mensi utáni vérvételre, ahol megnézik hogyan alakultak ezek az értékek. A páromat is bejegyezték spermavizsgálatra szept.25-re. Után köv. a petevezetékátvizsgálás, amitől félek. Mi van, ha nincs rendben valami, és nem lehet gyerekem??? Járt már így valaki?
2008. szept. 13. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

járt már így sok boldog anyuka!

Ne aggódj, de azt jól teszi a párod és innen üdvözlöm, hogy ő is hajlandó tenni valamit, mert nagyon sok sikertelenség ezen is múlhat.

Rólad pedig: ha alacsony az LH szinted , akkor tényleg nincs pé, most megnézik, hogy mensi után ,pé előtt mekkora, és ha magasabb 2,4-nél, akkor csak nem találtok be időbe, vagy gyenge a pé-d, ha pedig gyenge azon lehet segíteni , én is gyógyszert kaptam, és a második hónapban sikerült, most már 26 hetesek vagyunk!

Ne csüggedj, kicsit én is utáltam várni, összesen 2 és fél évet erre, de most eddig minden rendben(kopkopkop)

nálatok sem lesz gond!

A petevezetékátvizsgálás pedig olyan, hogy megnézik el van-e záródva , és ha igen megnyitják az utakat, ami kissé kellemetlen, de a legtöbb nőnek a következő hónapban sikerül a baba..a petevezeték átjárhatóságról bővebben tudsz a googleben, mert azt nem tudom annyira mi történik, nekem azt nem csinálták, de itt is megkérdezheted külön is.

Félni nem kell, sok sikert!

2008. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a petevezeték átvizsgálás még korai lenne. Mi évekig vártunk, bár nekem volt peteérésem, téged is gyógyszerrel fog stimulálni az orvos, hogy legyen és az szerintem segíteni fog, ne gondolj drasztikus dolgokra! És bizony várd meg a spermavizsgálat eredményét, mert az nagyon fontos lehet, hogy merre induljatok. Sok sikert kívánok!
2008. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors, és hasznos válaszokat! Most egy kicsit megnyugtattatok! Tudom, hogy fél év még nem sok, de ha valaki babára vágyik, igenis sok. Sőt...

Remélem elég lesz a gyógyszeres kezelés, és használ majd.

Az első válaszolónak boldog babavárást kívánok!

2008. szept. 13. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ha hormonális probléma van, azon minden esetben tudnak segíteni gyógyszerrel! Sajnos nekem sincs peteérésem, és az orvos clostilbegyt-et fog adni jövő héten, ami ráparancsol az agyamra, hogy igenis termelje azokat a hormonokat, amik a peteéréshez kellenek!

Ma már szinte mindenen lehet segíteni! Fel a fejjel!

2008. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második válaszolód vagyok. Tudom mit érzel megjártam ennek a dolognak minden egyen lépcsőjét, rettenetesen el tud keseredni az ember és ilyenkor valahogy mindíg sokat terhesek körülötted, hidd el megéri várni mi nagyon sokat vártunk és most egy 10. hetes bébi kucorog bennem:-)
2008. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Ma voltam a 2. vérvételen. Holnap lesz eredmény. Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hoz ki belőle az orvos...
2008. szept. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!