Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaáli - tényleg ennyire...

Kaáli - tényleg ennyire esélytelen?

Figyelt kérdés
Most voltunk az első konzultáción, április végén indul az első inszem, és utána minden második hónapban egy, összesen 4. Az esély alkalmanként 10%. Januárra van időpontunk a lombikra, ha addig nem jönne az utód. Magyarul decemberig 35% az esély arra, hogy összejöjjön?? (Most az inszem nélküli hónapokat ne nézzük, ha másfél éve nem jött össze, biztos nem egy támogatás nélküli hónapban történik meg a csoda. Aztán jön a lombik januárban, aminek 35% az eséklye. Tehát az elkövetkezendő szűk 1 évben csak kicsivel több az esélyünk, mint 50%? Jól látom? Ti ezt hogy dolgoztátok fel? Hogyan lehet így reménykedni??

2012. márc. 7. 16:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Elnézést, hétvégén nem tudtam reagálni! 9-es válaszolónak szorítok nagyon!!
2012. márc. 12. 16:08
 12/22 A kérdező kommentje:
ja, és még egy kérdés, mikor kell tesztelned?? Majd írd meg az eredményt!
2012. márc. 12. 16:09
 13/22 A kérdező kommentje:
Manka, már segítettél, ismerem a káváriádat sajnos :( és sajnálom, de azért remény mindig van!! Ebben igaza van a többieknek, csak tudom, hogy amikor az ember benne van a szituban, nagyon nehéz pozitívan szemlélni a helyzetet.. Pláne, amikor körülötted annyi mindenkinek csettintésre összejön..Szorítok Neked is, hogy megoldódjon a probléma!
2012. márc. 12. 16:13
 14/22 Manka68 ***** válasza:
Néha mindannyian kétségbeesünk egy kicsit, hogy sosem fog sikerülni. Aztán összekapjuk magunkat. Sumergonak a hatodik lombikja lett sikeres. Neked is sikerülni fog, csak ne add fel!
2012. márc. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9es vagyok!Megírom mindenképp!!!
2012. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Először is kedves Kérdező, bocs az off-ért! Kedves Manka! Olvasom én is mindig a soraidat, és nagyon jól esik, hogy mindig bíztatsz sokakat. Így, hogy már kiderült nálad a probléma, nem próbálsz meg még egy lombikot? Sokan szorítanának neked! (Nekem most lesz a negyedik inszemem, szintén a Kaáliban, de már felettem is nagyon elszállt az idő, nem tudom meddig reménykedhetek.)


BB.

2012. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Manka68 ***** válasza:

Én is bocsi az off-ért kérdező!

Kedves utolsó : éppen a negyedik lombik eredményét várom, szombaton kell tesztelnem. :-)

Itt gyülekezünk :

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. márc. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az inszemes vagyok a gyülekezős kérdésben!!!

MANKA egy ász!!!Igazán megérdemelné a babát!!!

Mindannyiunkat biztat és ez nagyon jó!!!

2012. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Tündérlány sikerült az inszemed??
2012. ápr. 2. 16:01
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem,de már felálltam (eléggé padlón voltam)!Fő kérdésedből kiindulva "április végén indul az első inszem",nekem meg május elején lesz a második!!!!!Drukkolok Neked!!!

2012. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!