Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaáli - tényleg ennyire...

Kaáli - tényleg ennyire esélytelen?

Figyelt kérdés
Most voltunk az első konzultáción, április végén indul az első inszem, és utána minden második hónapban egy, összesen 4. Az esély alkalmanként 10%. Januárra van időpontunk a lombikra, ha addig nem jönne az utód. Magyarul decemberig 35% az esély arra, hogy összejöjjön?? (Most az inszem nélküli hónapokat ne nézzük, ha másfél éve nem jött össze, biztos nem egy támogatás nélküli hónapban történik meg a csoda. Aztán jön a lombik januárban, aminek 35% az eséklye. Tehát az elkövetkezendő szűk 1 évben csak kicsivel több az esélyünk, mint 50%? Jól látom? Ti ezt hogy dolgoztátok fel? Hogyan lehet így reménykedni??

2012. márc. 7. 16:31
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is drukkolok Neked!!
2012. ápr. 5. 22:46
 22/22 anonim válasza:

Először is sok sikert az inszemhez, remélem hamarosan kismami leszel!


Másodszor ha még IR-t is néztek, és elvileg minden rendben, én nagyon ajánlanák egy jó kineziológust. Hidd el, nagyon sok spontán baba született már akár néhány látogatás után is.


Csak hogy magamról is írjak. Túl vagyok egy laparon, 5 inszemen, 6 lombik stimun, de csak 3 esetben volt beültetés. Gondolhatod ennyi sikertelenség után már el sem tudtam képzelni, hogy valaha sikerülhet. Ezért mentem el én is kineziológushoz. Most már tudom, hogy hamarosan sikerülni fog!

Amúgy pár hónapja derült ki, hogy IR-em van, amit D vitamin hiány okoz...

2012. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!