Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amig iszoma cickafarkfu teat...

Amig iszoma cickafarkfu teat nem lesz peteeresem? Vagy az is segiti es ha mondjuk a 12. Napon volt es en 14 napig ittam befolysol vmit?

Figyelt kérdés
azt olvastam, hogy nem mindig sikerul elkapni a homerovel mikor leesik a ho, de ha felmegy tobb mint ket tized fokot a testhomerseklet es fentmard a mensiig akkor szinte biztos, hogy volt pe., igaz ez?
2012. márc. 9. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mire gondolsz. A cickafarkfű nem akadályozza a peteérést. Pete érés a menzesz utáni kb. 1 hétben van.
2012. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt az én görbém, ezen egyértelműen látszik a pé!!!

[link]

A cickafark tea hatását nem ismerem én csak palástfű teát ittam pétől! Elvileg úgy kell inni, ahogy írtad, de sokan írják, hogy késlelteti a pét! Esetleg van hőgörbéd?

2012. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos gorbet nem tudok mellekelni, mert a mult honapban kezdtem merni es akkor meg csak egy egyszeru negyzetracsos lapon vezettem, ebben a honapban kezdtem a ciklus.hu-n. Abbol eddig 9 nap van meg. A mult honapban elmeletileg a 12. Nap korul volt a pe.-m bar hatalmas homerseklet csokkenes nem volt, azert gondoltam, hogy lemaradtam vhogy az esesrol, mer egyszer csak az atlag 36,3-36,4 rol 36,8 koruli lett es mensiig szepen ugy is maradt. Viszont nem volt hatalmas eses. Gondoltam a tea miatt, de nemtudom hogy ez problema e. Ja es mult honapban csak egy hetig ittam, mert miutan lattam hogy fent van a hom abbahagytam.
2012. márc. 9. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!