Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a jobb? Cickafark tea,...

Melyik a jobb? Cickafark tea, vagy a málnalevél tea?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb? Melyiket igyam?

2012. márc. 9. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ miért szeretnél ilyen teát inni. A málnalevelet nem próbáltam a cickafarkfűt nőgyógyászati problémára jó. Én próbáltam inni, de fél csészével sem bírtam, szerintem nagyon rossz ízű. De ülőfürdőnek nagy praktikus.
2012. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sajnos nem jött be a cickafark tea, nem is volt peteérésem abban a hónapban amikor ittam.

De szerintem változó, sokan írták, hogy nekik bevált...

A málnalevelet sajnos nem ismerem...

2012. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a cickafark teát nem próbáltam terhesség alatt, de a málnalevelet igen. A málnalevél teát a terhesség végén a 36. héttől kell inni napi 1 bögrével. Izomlazító és segít a szülésnél a tágulásban, felpuhítja a méhszájat.


38 hkm

2012. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én még ott nem tartok, csak szeretnék.

Még a babatervezésnél járok.

2012. márc. 9. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Én cickafark teát ittam a peteérésig - napi 1 bögrével, horror volt, de legyűrtem - aztán azóta palástfű. Ezt a + teszt után sem hagytam abba. :) És ezek mellé szedtem a premenst. Előre hozták a pé-t 4 nappal!
2012. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!