Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.5+2 naposan voltam Orvosnál...

Kb.5+2 naposan voltam Orvosnál csinált UH-t de nem látott még semmit. Szerintetek? 5 teszt pozitív.

Figyelt kérdés
Elküldött vérvételre amin hcg szint 980 UI/L. Mikor menjek vissza az orvoshoz amikor már lesz szívhangja és látni valamit/ valakit odabent?

2012. márc. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!


Korán mentél. 7-8 hetesen menj vissza a dokihoz.

2012. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor visszamegyek 2 hét múlva :)
2012. márc. 9. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb 2 hét múlva menj vissza, akkor már biztosan lesz szívhang is! Gratulálok!
2012. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 5+1, de dokihoz csak 5+5-nél megyek beutalókért, uh-ra pedig 7+3-nál. Tapasztalatból mondom, mert harmadik baba: nekem egyiknél sem láttak semmit 5 hetesen, csak vastag 15mm-s nyálkahártyát, majd 6 hetesen petezsák és szikhólyag, de szívhang még nem volt. Most nem sietem el, csak akkor megyek uh-ra, mikor már szívhangnak is kell lennie. :)
2012. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha most vagyok kb. 5+5 és 27.-én megyek vissza az orvoshoz akkor már lennie kell szívhangnak ugye?
2012. márc. 10. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!