Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy babás vagyok?

Lehetséges hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
páromal megszakitással szoktunk együtt lenni 4 napja késik a menszim néha van kisebb hányingerem érzékenyebb vagyok a szagokra és két napja mérem a hömet ami 37.1C amikor a honaljamba is megnéztem h neme höemelkedés akkor ott csak 36C volt nem szoktam nézni a hőmet igy nem tudom h átlagosan mennyi szerintetek előfordulhat h terhes vagyok? elöre is köszönöm a válaszoket
2012. márc. 10. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen , lehetséges, hogy terhes vagy! A megszakításos módszer nem túl biztonságos védekezési forma. A hődet nyelv alatt mérted? Nekem akkor lett ennyi, mikor kiderült, hogy babánk lesz. Szerintem ideje venni egy tesztet!
2012. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ és a hőmet nem nyelv alatt mértem mert én ugy tudtam h ott lent kell mérni :/ ez akkor nincs összefüggésbe vele?
2012. márc. 10. 14:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A hődet lehet nyelv alatt,popsiban és "ott" is mérni! Ki hogy szeretné! De szerintem, ha késik ennek most nincs jelentősége. Csinálj tesztet, hogy megnyugtasd magad vagy időben tudj lépni!
2012. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. márc. 10. 14:26
 5/14 A kérdező kommentje:
ja és még hozzá tenném azt is h folyásom is sokszor olyan mintha bepisilnék
2012. márc. 10. 14:38
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos egyáltalán a terhesség!

Leírom az én sztorimat!

A percre pontos(!!!) mensim egyszer csak nem jött meg!

Vártam egy napot,kettőt,hármat...semmi!

Elkezdtem mérni a hőmet és 37-37,1-37,2 is volt!

Közben volt pisilési inger,felzabáltam a hűtő szekrényt,orbitális melleim voltak!

Na elkezdtünk gondolkozni,utána olvasni!Hoppá,lehet hogy beköszön hozzánk is a gólya!

Egy pár nap múlva reggel már csak 36,8 volt a hőm!

Még mindig elég magas,de az előzőekhez képest csökkent!

Hát még akkor nap délelőtt folyamán meg is jött szépen!Azt hiszem 10 napot késett,az addig MINDIG pontos mensim!

Jah és persze aznap a teszt - lett!

Úgy hogy sajna erre se lehet alapozni!

Teszteltél már?Ha nem akkor tesztelj és a negatív akkor tuti hogy meg fog jönni!

2012. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6.-os vagyok!

Ja a folyásom nekem is olyan volt napokig!

2012. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen még nem teszteltem de fogok
2012. márc. 10. 14:43
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Majd írd meg!Kíváncsi vagyok!:)

2012. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de akkor lesz biztosabb, ha lesz egy erős pozitív teszted.


Kedves 6-os!

Attól félek, hogy most velem is ez lesz, ami veled történt, mert most velem is hasonló a helyzet, csak még eddig nem jött meg, a hőm meg szépen felment, de szerintem bármikor leeshet, pl. holnap...

2012. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!