Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégére nem-várók, milyen...

Hétvégére nem-várók, milyen tünetetek van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pentekre nem varom de semmi babar utalo tunetem nincs egyedul a mindjart megjon erzes. De erdekes mert reggel nagyon intenziven ereztem es mar azt hittem megjon (felkeszultem tamponnal) de nem jott meg es raadasul most meg teljesen megszunt a mindjart megjon erzes. Inkabb ugy irnam, hogy hol van, hol nincs mindjart megjon erzes. A melleim fajnak es neheznek tunnek de sajnos nekem menis elott is szoktak fajni igy erre nem nagyon alapozom. Semmi mast nem erzek. Nallad vannak valami tunetek? Mikor tesztelsz?
2009. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vasárnapra nem várom, és 3napja majd szétszakadnak, és nagyon fájnak a me4lleim, és ebbe a hónapba nincs fehér folyásom, ami pé-től 11napig szokott....
2009. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem abszolút semmi tünetem nincs, mellem nem érzékeny, nem fáj, hasam nem feszül, és 2 hete semmilyen folyásom nincs, csak szombaton volt pici barnázás.
2009. jún. 10. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!