Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy úton van a baba....

Lehet hogy úton van a baba. Tegnap 2, ma 1 szál cigit szívtam el, azonban alig kaptam levegőt. Ilyen még nem fordult elő velem. Lehet hogy a baba nem akarja, hogy cigizzek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 21:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Pontosítok, nehezen vettem levegőt, és szédültem (a szédülés megvolt a cigi előtt is)
2012. márc. 11. 21:10
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha babát szeretnél, esetleg le kellene szokni a dohányzásról előbb.
2012. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
62%
Igen a baba nem akarja, hogy cigizzél! Mert amikor rágyújtasz neki egyenesen kínlódás a létezés & még meg sem született. Gratulálok!
2012. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Elég gyenge cigit szívok, és csökkentem. Tudjátok nem olyan könnyű letenni! De köszönöm a bunkó válaszokat!
2012. márc. 11. 21:16
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Csak akarat kérdése. Én egyik napról a másikra raktam le úgy, hogy legalább egy év elteljen mire babát szeretnék. Nem bunkó volt a válasz. Az egy dolog, hogy a saját egészségedet károsítod, de így akarsz gyereket? Előbb szokjál le, utána akarj babát.
2012. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ha egyik napról a másikra tetted le, akkor nem voltál igazán rászokva 1. 2. egyik napról másnapra való letevés egészségügyi problémákat okoz. fokozatosan kelll
2012. márc. 11. 21:36
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Én is cigiztem a terhesség előtt, sőt, az első 10 hétben is (nem tudtam, hogy terhes vagyok, nem volt semmi tünetem), de amint megtudtam, hogy baba van, nem gyújtottam rá! Nagyon hiányzott, de nem tudtam volna megtenni a baba miatt! Tudod, ő nem választhat! Ő azt kapja, amit te adsz neki! 10 hónapos koráig szoptattam a lányom, akkor sem tudtam volna rágyújtani! Szerintem is csak akarat kérdése ez a dohányzásos dolog!
2012. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, hogy a terhesség vált ki ilyen dolgokat. Csinálj holnap egy tesztet, és tudni fogod, hogy a baba volt-e! :)
2012. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Napi 1 dobozzal szívtam 8 éven át, úgyhogy én eléggé rá voltam szokva mégis letettem egyik napról a másikra.

Te viszont kifogásokat keresel. Szokj le, utána akarj babát!

2012. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Én az első pozi teszt után nem gyújtottam rá többet, egészen a szoptatás végéig. Az egy baromság, hogy nem lehet letenni egyik napról a másikra! Nekem még csak nem is hiányzott!

Amikor rágyújtasz a következő kép jelenjen meg a szemeid előtt: egy édes pici magzat (aki a Tiéd!!!) éppen fuldoklik a Te cigifüstödtől. Szenved, kínlódik!

Semmit nem jelent, hogy gyenge cigit szívsz, a babád ugyan úgy fuldoklik tőle.

Nem vagyok egy kitartó ember, de a babám egészségéért bármire képes lettem volna...

2012. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!