Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napos késés után ma reggel...

3 napos késés után ma reggel teszteltem Corax-szal, de egyértelműen negatív lett. Most akkor mégsem sikerült a baba? Nekem eddig soha nem késett 1 napot sem. És ha nincs baba, akkor miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem ez a Corax nem jött be. Tesztelj egy másik teszttel pl Clearblue, nekem legalábbis ez mutatta ki (2 halvány +) 2-3 nap késéssel.

Tünet? Amíg nem jön meg, van rá esély!!!

Írj! szorítok!!!

2008. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek mutatja ki a pozitívat a teszt, ha terhes! Szerintem is próbálj meg tesztelni egy másik tesztel! Ha az is negatív és még mindig nem jön meg akkor szerintem jövőhéten menj el a dokihoz!!! Sok sikert!
2008. okt. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Corax nekem se mutatta ki a 3-4 hetes terhességemet. Csak a második Coraxos teszt mutatott pozitívat két héttel késöbb!
2008. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mellem jóval nagyobb, nem fáj, de nagyobb és folyamatos hasszurkám van. Fehér testápolószerű folyás és aluszékonyság.
2008. okt. 9. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid stimmelnek nekem is ezek voltak..szerintem várj egy két napot és tesztelj újra egy másik tesztel! Nekem menszi előtt 2 nappal mutatta kis a Lilly teszt a pozitívat!! Sok sikert!!!(második válaszoló)
2008. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi újság? Van baba? Írj!
2008. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem megint CB-val, ami halvány + lett, de sajnos szombaton megjött, így nem sikerült. :-((((
2008. okt. 13. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!