Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most sikerült? A tegnap...

Vajon most sikerült? A tegnap este mért höm 37,4 volt(nyugalmi állapotban)ma reggel meg 37,2 nyelv alatt és hüvelyben is! A melleim fájnak föleg a bimbóm érzékeny! Még 2nap a nem várt menszi-ig!

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem remenykedhetsz!A hod az jo,a cicim nekem is mar a nem vart mensi elott egy jo hettel,mar erzekeny volt!

2 nappal a nem vart mensi elott neg teszteltem,6 nap utan (a tegnap +!)

(Mas tuneteid nincsenek?FAradtsag,stb?)

Sok sikert es boldog baba varast!

2008. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosat csak az elmaradt mensi után tudsz meg. A hőmérséklet ugyanis 12-24 órával szokott leesni a mensi előtt. A mellfájdalom a mensi előjele is szokott lenni, de utalhat terhességre is.
2008. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!Fáradtság az van,a multkori mensim nem jött meg(19-én)de nem voltam terhes az Uh szerint!Azota sem jött meg!Majd holnap kiderül:)
2008. ápr. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!