Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció elmaradásától...

A menstruáció elmaradásától számítva hanyadik napon lett pozitív a teszted?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján már lehet tesztelni. Ha terhes vagy, ki fogja mutatni nagy valószínűséggel.
2012. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tettem már fel egy kérdést a témával kapcsolatban és ott azt írták,hogy van olyan akinek csak jóval később lesz poíi a teszt.Nekem már 17 napja késik és a 11. napon teszteltem,de az negatív lett,a másik kérdésemnél olyan válaszokat kaptam,hogy ismételjem meg a tesztet,mert van akinek csak később mutatja ki a terhességet!Ezért vagyok kiváncsi,hogy kinek mikor lett pozitív!
2012. márc. 17. 10:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokaknak azért mutatja később, mert lehet, hogy később volt az ovujuk, így a megtermékenyítés is később volt. Nekem a ciklus 31. napján, délben kimutatta a második terhességemnél, amúgy 28-30 naposak szoktak lenni.

Első terhességemnél a nemvárt napján neg volt a teszt, utána 2 héttel teszteltem legközelebb, az már pozi lett.

21hkm

2012. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

29 napos ciklusoknál a 30. napon délutániból szép pozitív volt.


32 hetes km

2012. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben csinálnék most még egy tesztet, és ha negatív, akkor irány a doki, mert valami probléma is lehet. Pld ciszta. A barátnőmnek is most volt ilyen. Nem jött meg neki, de a tesztek negatívak, elment dokihoz és cisztája volt.

Ezt meg kezelni kell, pláne, ha babát szeretnétek.

Nem halogatnám én tovább, irány a doki!

2012. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

17 napos késéssel mindenképp irány az orvos.

Ha van baba azért, ha nincs, azért...


(Amúgy nekem már előtte pozitív lett mindháromszor, de ez teljesen mellékes most...)

2012. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel, már ki kellett volna mutatnia a tesztnek. ovuláció után 14 nappal már termelődik a hcg hormon, amit a teszt kimutat, tehát ha nagyon későn etél volna teherbe a ciklusod alatt, már akkor is ki kellett volna mutatnia!
2012. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
en is menst. kimaradasa utan 11. napon teszteltem raadasul delutan es eros pozitiv volt mar.menj el dokihoz.
2012. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt után 4.napon volt halván

y pozitiv

2012. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úr Isten!Ma csináltam mégyegy tesztet és POZITÍV!!!Nem hiszem el!Olyan boldog vagyok!21 napja késik a menstruációm és a teszten két teljesen egyforma erősségű csík jelent meg!!!:D
2012. márc. 21. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!