Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. DPO-n tényleg lehet ez...

11. DPO-n tényleg lehet ez pozitív, vagy valami hormonális bajom van?

Figyelt kérdés

[link]


Első barátcserjés hónapom és annyira fura, hogy 2 csík jött ki ennyi várakozás után, hogy egyszerűen nem fogom fel.

Az ég világon semmi tünetem sincs, csak a hasam bizsereg picikét, meg néha a petefészkem szurkál, de mensi előtt sokkal komolyabb tüneteim voltak.


Vajon tényleg babánk lesz végre??

Lehet esetleg ciszta, vagy más hormongond?


2012. márc. 18. 10:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ez a görbém:

[link]



Megjegyzem: eddig a luteálisom is ugrált, sosem volt ilyen szögegyenes, ez lehet, hogy a barátcserje miatt van.

2012. márc. 18. 10:59
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem hormon baj, higgy a szemednek ez baba lesz!!! :)
2012. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű pozi. :) Gratula! Ne agyalj, csak örülj! :)
2012. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Második vagyok! Az tuti, hogy csak babánál termel HCG-t a szervezet(ritka esetben ciszta is). Szóval még halkan, de gratulálok!!! Néha azért előfordul, hogy mégis megjön, ha nem tud rendesen megtapadni!! Pihenj sokat, ne idegeskedj!

És a nemvárthoz képest egy héttel keresd fel a dokid, akkor már látszódik a petezsák, meg hogy jó helyen van-e! :)

Remélem sikerült!! :)

17hkm

2012. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tényleg????

Jaj de jó!

Csak olyan halvány és félek, hogy csak álmodok.

2012. márc. 18. 11:03
 6/18 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.Az enyém ilyen volt: [link]

Ha segít esetleg! :)

2012. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A hőgörbéd nagyon szép:) és a teszt is egyértelmű:) Gratulálok! De csinálj 2 nap múlva egy újabb tesztet és az már tuti szép erős csík lesz:)

Gratula még egyszer:)

2012. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet két nap múlva is, erősödnie kell, a görbe is szép, szerintem terhes vagy:)
2012. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen ez pozitív,nekem is ilyen volt a 11-ik napon,azóta már 2 éves nagy fiú lett belőle.
2012. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Ez biztos hogy baba!!!! :))

Megkérdezhetem, hogy milyen tesztet használtál, ami már a 11. dpo-n kimutatta a terhesség?

2012. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!