Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki probálkozott babával...

Ki probálkozott babával vetélés+kaparás után 3 héttel? Aki igen annak nem tôrtént baj?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint lehet probàlkozni, és csak azért mondjàk egyes orvosok hogy vàrni kell 1 honapot mert jo ûzlet nekik ha vissza jàrunk kontrollra..

Tehàt az orvos szerint ez egy nagy kamu, és a korhàzi vérzés utàn szerinte lehet probàlkozni mert akkor màr ki tisztult az ember..

Bàr én még nem probàlkoztam mert félek..

Ö azt mondta ne féljek nincs rà okom


2009. jún. 12. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem missedem volt.Az orvos 3 hónapot mondott.Azért kell ennyi idő,hogy a méhnyálkahártya meg tudjon vastagodni annyira,hogy a baba megtapadhasson!Szóval lehet próbálkozni,csak épp nincs sok értelme.

Ja és kb 3 ciklust tanácsoltak.

Persze,hogy azt mondja ne félj,nem neki kell átélni mindezt!

2009. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben volt sajnos egy vetelesem (8 hetes) nekem a doki azt mondta, hogy egy mensit varjunk meg (ami 6 hetre jott meg) es utanna lehet probalkozni. Probalkoztunk is de sajnos a baba csak most majusban fogant meg. A tested tudja, hogy mikor van keszen, amig nem jott helyre a mehed, a nyalkahartya addig nem is fog megfoganni a baba. Sot nekem meg peteeresem sem volt az elso 2 honapban, felborultak a ciklusaim, hiaba akrtaqm a babat a testem nem allt keszen. Tudodm, hogy vanank akik mar az elso honapban ismet babasak lesznek. En azert egy mensit mindenkeppen megvarnek. Nagyon sajnalom ami tortent es remelem, hogy minel hamarabb babas leszel!
2009. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kôszônôm a vàlaszokat!!

A férjemmel beszélgettûnk tôbszôr is és a tanàcsotokat megfogadjuk kôszônôm.

2009. jún. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!