Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 halvány pozitív teszt+...

2 halvány pozitív teszt+ mellfeszülés, hasszurkálás. Nagy esélyem van a babóra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mensi előtti napon vagyok, a mellem már 2-3 napja iszonyatosan feszül, hasszurkálást is érzek rendesen. Csináltam 2 tesztet, mindkettőnél halványan ott volt a második csík :) Dokihoz leghamarabb pénteken tudok menni, nagyon izgulok, vajon szerintetek nagy esély van-e a babóra? :) Köszönöm a tapasztalatokat, válaszokat!
2012. márc. 19. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A halvány pozitív is pozitív, de csak halkan gratulálok, ha a teszt tökéletes, akkor jó esély van rá, igen! :)
2012. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Tehát pozitív lett a teszted, és azt kérdezed, van-e esély babára?

Most őszintén: szerinted? A tesztet ezért csinálják, hogy kimutassa, ha terhes az ember lánya. Tehát ha pozitív egy terhességi teszt, az minden valószínűséggel azt jelenti, hogy igen, a babára kb..............100% esély van. De ehhez nem kellett orvosi diploma .)

Gratulálok egyébként :)

2012. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltatok! :)

Csupán azért érdekel a halvány teszt "bizonyossága", mert elég sok kérdést olvastam itt ezzel kapcsolatban, és sokan nincsenek megelégedve bizonyos márkájú tesztek megbízhatóságával. Ezért érdeklődtem :)

2012. márc. 19. 22:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Gratula!:)

de figyu, teljesen felesleges ilyen hamar dokihoz szaladnod.

Még a nem várt mensid előtt vagy csak!

Én 6hetes terhesen mentem el, és még csak petezsákot látott, aztán várhattam 2hetet idegroncsként, hogy van-e benne baba vagy sem!

Nem valószínű, hogy a doki sokminden újat tud majd neked mondani ilyen korai terhesen!

A 2x2 halvány csík már szinte tuti, hogy baba!

De azért majd írd meg mi lett!:)

2012. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Abszolút! A csík erőssége mindegy! Nekem is halvány volt, és ma már szaladgál a 14 hónaposom :D

Elmehetsz dokihoz, de nyugodtan várhatsz is még egy kicsit. Nekem úgy alakult, hogy a 7. hétre kaptam időpontot, előtte pont nászúton voltunk... Akkor már volt szívhang is. Ha az 5. héten mész, akkor mehetsz még egyszer, addig meg idegeskedhetsz, hogy miért nem volt szívhang még, holott így természetes, hogy akkor még nincs. :D

2012. márc. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is halvány pozitiv volt és én csak egyszer teszteltem x-epillel, és itt mocorog már a hasamban :) .

Remélem baba van/lesz.

29+4 hkm

2012. márc. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok kedves és hasznos választ! :)
2012. márc. 20. 07:12
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem az első terhességemnél ugyanez volt, de az a baba sajnos el is ment, persze nem azért, mert halvány volt a két vonal, nem ijesztgetni akarlak.. most a másodiknál erős két csíkot mutatott, egyből. egyetértek az egyik előttem válaszolóval, ne szaladj azonnal dokihoz! nekem időpontom volt arra a hétre, amikor teszteltem, mert bevallom nem is számítottam rá, hogy pont akkor.. én is idegroncs lettem a várakozástól, hogy legyen benne baba, dobogjon is a szívecskéje. aztán a 12 hetes uh-n láttam mocorogni a pici babóm, rugdosott a kis lábaival, forgolódott, bukfencezett.. kívánom, hogy hamarosan Te is megtapasztalhasd ezt a csodálatos érzést!
2012. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elmondtad, sajnálom a történteket az első babóddal!

Igen, a várakozás mindannyiunk számára a legrosszabb, de nem idegeskedem, megfogadom a Ti tanácsotokat is , és várok még az orvossal.

Köszönöm a kedves szavakat, remélem úgy alakul, ahogy írtad!

2012. márc. 20. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,én már legalább egy hete rosszul voltam(hányinger)mikor vettem két tesztet,mind a kettőn két erős csík látszott,még aznap elvitt a férjem nőgyógyászhoz,annyira izgatott voltam,és a doki is megerősítette a terhesség tényét,(öt hetes terhes voltam)elküldött ultrahangra,és még aznap meg is nézték,nem sok látszódott belőle,de majdnem sírtam,olyan jó érzés volt :) Most öt hónapos a kislányom

Sok boldogságot nektek :)

2012. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!