Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés vagy ahhoz...

Ábrahám Viola kérdése:

Pecsételő vérzés vagy ahhoz hasonló jelentheti hogy a babu most ágyazódik be?

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt egy méhen kívül terhességem volt minek, majdnem rossz végkimenetele lett.Azóta most próbálkozunk a párommal először.Elég érdekes tüneteim vannak főleg, hogy a menzeszt megelőző napokban nem voltak ilyenek: mint alhasi szurkálás barnázás ill ilyen szintű mellfájás.Jelentheti a babát?
2012. márc. 20. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
persze szerintem jelentheti azt is.. most nekem is ilyenek a tüneteim...bizok benne hogy babóka az :)Szoritok neked is !te mikorra nem várod ?
2012. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23-ára.De elég érdekesen érzem magam már vagy 5 napja.Esténként leszek rosszul általában 5-6 körül kezdődik.Reggelre semmi bajom. A melleim is fájnak de nem úgy ahogy menzeszkor szokott.És a méhemnek a bal oldalához közel szurkál és nyom.Ilyen sem szokott lenni.
2012. márc. 20. 08:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Hányadikára nem várod?
2012. márc. 20. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki feltette azt a kérdés hogy ilyenkor mi van?ott megtalálsz mindent :)Szoritok neked kedves Viola....Amint olvashatod a kérdésemnél én sem várom 23.ára..
2012. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm viszont én is.Bocsika csak nem írt ki nevet így nem tudtam ki a válaszadó.
2012. márc. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!