Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg vagyok ijedve ezért írok...

Meg vagyok ijedve ezért írok ide. Tegnap volt az abortuszom és nem tudom, mennyi lenne a normális vérzés? Nekem alig volt vmi! Ma egyáltalán semmi! Ez normális? Lehet, hogy van vmi problémám Légyszi, aki volt már hasonló helyzetben az kérem segítsen

Figyelt kérdés
A családvédelmis azt mondta anno,hogy legyen mindig bent betét mert bármikor vérezhetek....akár alvadt vér is lehet!
2009. máj. 1. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van ahogyan mondták neked.Nálam utána jött is a menstruáció,és szedtem a tabit tovább.............

Nem véreztem én sem sokat.

2009. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez tök normális, mindenkinél más és más!


De legközelebb a kimaradó betűket írd ki nyugodtan, nem kell rövidítéseket használnod... :)

2009. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nekem egyáltalán nem fájt utána semmim és most sem....Lenne még 1 kérdésem......A műtét óta a hüvelyem körül iszonyatosan viszket(olyan mintha ki lenne száradva......)....és ha pisilek csíp! Ez mitől lehet?????
2009. máj. 1. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a vérzés normális.

A csípés nekem is volt, de mint kiderült, a saját hüvelyváladékom okozta, ahogy folyt, és mivel fel volt sértve a hüvely a műtét miatt, egy pár napig éreztem ezt!

De ha nem múlna, akkor kérj valamit rá, lehet, hogy fertőzés vagy gomba!

2009. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En ugyan igy jartam,nem volt verzesem csak minimalis,es utana sem, majd egy honap mulva megjott, es akkor rendesen volt.A szaradashoz nem tudok hozza szolni,beszelj a dokiddal.
2009. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen kevés jött, de én a műtét alatt sok vért vesztettem.

Következő hónapban nem is jött meg rendesen a mensim, csak barnáztam. A 2. hónapban volt rendes, de akkor meg nagyon jött.

Akkor kezdtem el a tablettát, azóta minden rendben.

2009. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.....
2009. máj. 1. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a dokim, hogy azoknál a nőknél, akik még nem szültek, az a megszokott, ha a beavatkozás után rendesen véreznek. Nekem ilyen nem volt, pedig nem szültem még. 2 napig véreztem, egy hete volt vetélésem, mikor kontrollba visszamentem a dokihoz. Azt mondta, hogy ha eddig nem véreztem, elképzelhető, hogy egy pár nap múlva beindul erősebben. Utána uh-val megvizsgált, és azt mondta, hogy lehet, hogy megúszom. Utána sem véreztem. Viszont arra számíthatsz, hogy az első menzid jóval erősebb lesz, mint eddig bármelyik. Remélem segítettem, és kívánom, hogy a jövőben minden elképzeléseid szerint alakuljon.
2009. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!