Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni vérzés,...

Missed ab utáni vérzés, mennyire normális? Kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Júli 22-n műtöttek, rá 28 napra megjött(vagyis 2 napig volt is meg nem is),én azt hittem ez a menszim.Most meg aug. 29-n (kb. a műtét után 6 héttel) újra megjött.Most volt egy kicsi has görcsölgetés és ez is olyan furcsa volt.Napközben volt(de nem túl erősen), du és éjszakára elmúlt, másnapp ugyan úgy mint előtte nap.Ez van 4 napja.A doki azt mondta valószínűleg ez lesz a normális menszim.
2010. szept. 2. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az.
2010. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eszo ***** válasza:

igen, ez lehet a normális menzid..az előző csak vmi köztesvérzés lehetett, vagy ahogy épült vissza a nyálkahártya, vagy a fene tudja..


nekem a műtét után pont 30 napra jött meg..de azóta szépen visszaállt, és elkezdtem barátcserjét szedni, ami erősíti a méhet, és beállítja a hormonokat!


ajánlanám neked is!

hamarabb felépülnek odabennt a dolgok!


kitartás!

2010. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Én most vitaminokat szedek, omega 3-t és folsavat.Mi már próbálkozunk a babával újra.
2010. szept. 2. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! nem korai egy kicsit a próbálkozás??
2010. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eszo ***** válasza:

mi is..kb 1,5 hónapot hagytunk ki..


szerintem nek korai!

attól is függ, hogy mennyi idősen volt a vetélés..


én is szedek vitaminokat: elevit, e-vitamin, folsav, magneb6, néha calcium pezsgőtabi..


az omega3 mire jó?


mielőbbi babásodást és problémamentes terhességet kívánok neked!!

2010. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta a kontrollon, hogy minden rendben lehet újra próbálkozni.Ebben a ciklusban úgy sem jön össze, mert kicsi az esély a peteérésre.

Az omega 3-at azért eszem, mert egyébként is kevés málytengeri halat eszünk, amiből tudnánk ezt pőtólni, másrészt a magzat az anyától elszívja az összeset.Azok az anyukák, akik terhességük alatt omega 3-t szednek, azoknál 95%-ban nem fog előfordulni a terhesség utáni depresszió és azok az anyukák akik terhesség alatt

elveszítik gyermeküket könnyebben túl lépnek rajta.


Itt egy link a sok oldal közül, ahol megtudhatod, hogy pontosan mi a szerepe az omega 3-k, mind az anya, mind a magzat (majd a csecsemő) életében:

[link]

2010. szept. 2. 10:34
 7/7 eszo ***** válasza:
köszi..lehet azt is kéne szednem..
2010. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!