Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív LH teszt reggeli...

Pozitív LH teszt reggeli vizeletből. Terhesség is lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap mivel este mikor fürödni mentem, úgy éreztem, mintha nagyon enyhén fájna a mellbimbóm, s mivel már 2-3 napja fáj,szurkál a méhemnél, így ma reggel csináltam álmosan egy tesztet, ami pozitiv lett.Nagy örömködés, de nem tartott sokáig, mert megláttam,hogy nem a HCG hanem az Lh tesztet csináltam meg kómás fejjel. Rögtön utána csináltam egy HCG-t is, ami negativ, bár azt már abból a pisiből, amit ezek után sikerült az edénybe produkálnom. Most vasárnap lenne a 28. nap. PCOS-s van, clostyt szeedek,ez az első hónapom, ciklusom nagyon rendszertelen, most januárban volt meg utoljára. Akkor ez most jelezhet terhességet, vagy a peteérést mutatja e reggeli elsőből is? Reménykedek...
2012. márc. 21. 05:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jajj igen azt elfelejtettem leirni, hogy elvileg márc.9-10 körül volt peteérésem, mert akkor nagyon fájt a mellbimbóm, és ez pont 14 napra rá volt miután a closty utolsóját is bevettem. 11-én voltunk délelött együtt a párommal. Most mégegyszer peteérés lenne? Itt az LH teszt képe, ezt 15-20 perccel tesztelés után csináltam: [link]
2012. márc. 21. 06:19
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el!

[link]

2012. márc. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen ezt már olvastam, köszi
2012. márc. 21. 06:47
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy már a terhességet jelezte. Bocsi, hogy ezt mondom, de a hcg tesztet már értelmetlen volt a 2. vizeletből megcsinálni, főleg rövid idő alatt, mert még túl korán van ahhoz, hogy kevésbé koncentrált vizeletből is kimutassa. 2 nap múlva tesztelj újra reggeli elsőből. Drukkolok!
2012. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál. Kíváncsiságból most este is csináltam egy LH tesztet, az is ugyanolyan mint a reggeli. Ezt most nem tudom mit jelent, de reggel is ellövök egy jóstesztet elsőből. A mellbimbó fájdalmam egyre erősödik, fájdogál a méhem, szurkál a petefészkem is, kicsit fáj a hátam... Ezek lehetnek menszi tünetek is, viszont ha azért van pozitiv LH tesztem, mert a ciklus végén lehet még LH a szervezetben, akkor miért van cicifájdalom meg szúrkálás. Mármint ha ezek ovus tünetek, a reggeli LH mitől pozitiv...
2012. márc. 21. 20:00
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehetsz terhes, de én annyira nem ajánlom a jóstesztelést, nem túl megbízható, sokakat átvágott már. Inkább várj még pár napot, és rendes terhestesztet használj.
2012. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
.
2012. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem teljesen megbízható, egyénfüggő. Mint írtam, tegnap véletlenül csináltam reggel LH tesztet, s mivel pozitivat mutatott,ezért érdekel a dolog. Ma reggel is csináltam, Kb ugyanolyan mint a tegnap reggeli, talán egy nagyon hangyányit erősebb... Már csak HCG teszt van itthon, így a jóstesztelés ma befejeződött, vagy holnap vagy szombat reggel csinálom a HCG tesztet.
2012. márc. 22. 06:11
 9/16 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a válaszokat, kérlek szorítsatok nekem,
2012. márc. 22. 06:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki belinkelt egy oldalt!

Szurkolok hogy pozid+++++ legyen!:)

Szerintem bírd ki szombatig az már tuti lesz!:)

Majd írd meg hogy mi lett az eredményt!:)

2012. márc. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!