Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív LH teszt reggeli...

Pozitív LH teszt reggeli vizeletből. Terhesség is lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap mivel este mikor fürödni mentem, úgy éreztem, mintha nagyon enyhén fájna a mellbimbóm, s mivel már 2-3 napja fáj,szurkál a méhemnél, így ma reggel csináltam álmosan egy tesztet, ami pozitiv lett.Nagy örömködés, de nem tartott sokáig, mert megláttam,hogy nem a HCG hanem az Lh tesztet csináltam meg kómás fejjel. Rögtön utána csináltam egy HCG-t is, ami negativ, bár azt már abból a pisiből, amit ezek után sikerült az edénybe produkálnom. Most vasárnap lenne a 28. nap. PCOS-s van, clostyt szeedek,ez az első hónapom, ciklusom nagyon rendszertelen, most januárban volt meg utoljára. Akkor ez most jelezhet terhességet, vagy a peteérést mutatja e reggeli elsőből is? Reménykedek...
2012. márc. 21. 05:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oké, szombaton megirom. Köszi a drukkot:)
2012. márc. 22. 09:28
 12/16 A kérdező kommentje:

A ma reggeli teszt negatív :-(

25-ös érzékenységű, de még van 2 napom a menszeszig, már hogyha a clostyllbegyt miatt számolhatok 28 napot. Amúgy még is volt még 2 LH teszt. Az egyiket tegnap késő délután megcsináltam, az teljesen negativ (alig látszik a második csik) a ma reggeli viszont hasonlít az elmúlt napokéhoz. Nem értem. Mindegy, vasárnap csinálok megint egy HCG-t.

2012. márc. 23. 05:36
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Jóstesztet reggeli elsőből kell csinálni, a délutáni már nem mérvadó. Drukkolok! Írj majd vasárnap.
2012. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
oké, vasárnapig kibirom,hogy ne teszteljek, és megírom. :)
2012. márc. 23. 21:04
 15/16 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem HCG-vel, negativ. Elmentem a dokihoz, aki nem tudja megmondani mitől vannak a görcseim és szurkálások, nem lát külön cisztát, csak amik a petefészkekben vannak. Azt sem tudta megmondani, hogy a pozitiv LH tesztek reggeli vizeletből illetve a még mindig fennálló cicifájdalom mitől vannak... Vettem másik fajta teszte a vateráson kívül, reggel megcsinálom, s ha negativ, akkor egyenlőre feladom.Ja és 14 mm vastag nyálkahártyát látott a doki. Nem tudom ez mit jelent....
2012. márc. 24. 15:07
 16/16 anonim ***** válasza:
szia! mi újság veled azóta?
2012. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!