Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bejöhet, amit a jósnő mond...

Bejöhet, amit a jósnő mond babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 09:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Barátnőm kérdezte, és bejött neki mindegyik...azóta már én is hiszek a sorsszerűségben (főleg a számokban).
2008. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
interneten keresztül kérdezte?megadott adatok alapján?nagyon szeretnék hinni benne!
2008. ápr. 14. 10:08
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem. Szmélyesen. Ezt szerintem csak így lehet, személyesen. De ő már előtte is járt jósnőhöz...nem csak emiatt és hisz az ilyenekben. Nem túl drága egy ilyen "akció" 3000 ft kb. (Csak mert én azt hittem korábban, hogy tök drága.)Én egyébként totál nem hittem semmilyen ezoteriás dologban korábban, de a barátnőm már teljesen megbabonázott.
2008. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem apukám külföldön él és neki jósolták meg,hogy hamarosan fiu unokája fog születni.

Én nem hiszek a jóslásokban,de ez engem is megdöbbentett,főleg azért mert apukám azt sem tudta,hogy babát szeretnénk.

Miután megjósolták neki az unokát rögtön felhívott,hogy érdeklődjön mi a helyzet,az a furcsa,hogy még mi sem tudtuk,mert ekkor kb 5 hetes lehettem.A lényeg,hogy bejött a jóslat.

2008. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Te itt a neten kérdezted? Melyik oldalon? erre én is kíváncsi vagyok!
2008. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
jósda/női portál.a lényeg hogy először azt kérdeztem tőle(megadtam pár fontos infót magamról)hogy ebben az évben terhes leszek-e.a jósnő visszaírta:hogy sikeressen megfogan a baba.utána megkérdeztem hogy talán idén szülni is fogok?a jósnő válasza:szerencséssen alakulnak a dolgaim és év végén megszületik a baba.ahhoz már terhessnek kéne lennem és remélem az is vagyok.pár nap és kiderül.7 évvel ezelőtt voltam egy jósnőnél.nem ismert de a lapokból mindent megmondott rólam!8 évre előre kértem a jóslatot.megmondta hogy férjhez megyek és lesz 2 gyermekem és házam és boldogságom.minden stimmel ha igaza volt neki is akkor most kell megszületnie a csemetémnek.
2008. ápr. 14. 10:31
 7/19 A kérdező kommentje:
ebben az évben,úgy értettem a végét!szórítsatok
2008. ápr. 14. 10:32
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szorítok NEked! Én is felkeresem ezt az oldalt! Kíváncsi vagyok! Milyen adatokat adtál meg egyébként? Szoríts nekem is hogy sikerüljön!
2008. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
neved,születési hó/nap és a pontos idő!szorítok.ha írsz a jósnőnek egy-két nap a válaszig.én nagyon kíváncsi vagyok hogy igaz vagy nem.nem hiszek a mesében de ott a remény!
2008. ápr. 14. 10:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem..és háromszor is rákérdeztem, hogy van-e babó a pocimban? És 3x igent mondott.
2008. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!