Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányol kérhetek segitséget?...

Lányol kérhetek segitséget? Egy éve probálkozunk a babával, a fogamzásgátlo elhagyása után teljese össekavarodott a mensim.

Figyelt kérdés
Van amikor 25 napra van amikor 45 napra jön meg.Voltam orvosnál mindent rendben talált,nincs cisztám.Elkezdtem szedni a zafir barátcserjét,a premens nálam nem vált be.Iszom a cickát+palástfüvet,kiegészitve citrom és orbáncfüvel.A két utobbit a stresz miatt.Most tartok a ciklus 41 napjánál.csináltam tesztet -.Ha van ötletetek kérem segitsetek.
2009. jún. 13. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Doki nem ajánlotta, hogy csinál egy gyógykaparást?A Hugomnak is így volt,a mensie, de a hormonszintje jó volt,csináltak nála egy gyógykaparást, és 3 hónap múlva terhes lett:))
2009. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem azt mondta legyek türelmes.
2009. jún. 13. 12:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Látom nektek is feladtam a leckét
2009. jún. 13. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is 3 évig szedtem fogamzásgátlot lyndinette.tavaly december végén hagytam abba.azota jan.febr. megjött a menzim 2 hetes késésekkel 2 napra,márciusba megcsak injekcioval jött meg,szintén 2 napra.és lássunk csodát áprilisba megfogant a baba,én sem hiszem el,most már 11hetes boldog kismama.
2009. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En amikor elhagytam a tabit szo szerint volt 17 napos ciklusom es neha tobb mint 40. Mikor a babam megfogant akkor az ovulacios tesztem a ciklusom 22-dik napjan lett pozitiv amikor mas mar lassan a mensit 'nem' varja es tesztel. Tudom ez nem vigasztal de nekem nagyon rendszertelen ciklus mellett fogant a babam es nallam sem volt semmi gond hormonalisan, pe-m is volt csak hol a 10-dik napon hol meg a 22-dik napon.
2009. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök munden eddigi segitséget.Ha van még ötlet vagy tapasztalat szivesen fogadom.
2009. jún. 13. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt a problémám. Minden hónaban megjött, csak hol x napra, hol y napra. Nem lehetett tudni mi van. Ez azonban nem jelent jót sajnos. Én a 6. dokinál jártam sikerrel, aki elküldött hormonvizsgálatra és megállapították hogy picit alacsony a prolaktinom. (ekkor már 1 éve próbálkoztunk) Nagyon fontos, hogy a prolaktin vizsgálatot a ciklus 21. napján végezzék (vérvétel) Kaptam brobocriptint és clostyt is mellé. Majd a 2. hónapban terhes lettem, ekkor jött az utrogestan tabletta, hogy nehogy elmenjen a baba, ha nem lenne elég progeszteronom. És most vagyok 35 hetes. Én a helyedben kérnék a dokitól hormonvizsgálatot, vagy elmennék egy szakemberhez aki ezzel foglalkozik. A stressz is befolyásolja a ciklust, de ha kicsit megnyugszol, megvannak a leletek akkor sikerülnie kell. És amit még tudok ajánlani, hogy vezesd a reggeli hődet és csinálj ovutesztet is!! Ezekből az adatokból 100%-ig kinyerhetőek az adatok ami kell egy babatervezéshez. Sok sikert neked!!!
2009. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogamzás gátló abbahagyása után 8 hónapig nem volt mensim.Minden rendben volt volt rendes pé-m is.A 9. hónapban már terhes voltam.Most van egy másfél éves kisfiam.Most próbálkozunk a másodikkal de ugyan úgy vagyok mint a fiam előtt.
2009. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem fog gátló után 9 hónapig semmi nem volt! Egyszer sem jött meg, máig utána 4 évvel sem normális a ciklusom, ennek oka, hogy nagyon fiatal voltam még amikor elkezdtem szedni, és nem fejlődött ki teljesen a hormonrendszerem. Ezért is javaslom a fiatal lányoknak inkább óvszer, mind gyogyó, mert az sem tudjuk, hogy mivel mérgezzük magunkat nap, mint nap.

Az egészségügyi kaparás egy nagy hülyeség! Nehogy hagyj ilyet, azért mert nem jön a baba!!!

2009. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönök minden segitséget.
2009. jún. 15. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!