Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a félidős ovuláció...

3 nappal a félidős ovuláció előtt nincs csík?

Figyelt kérdés
25-én van 30 napos ciklusom félideje szerint az ovuláció. Tegnap elkezdtem tesztelni, de se tegnap se ma még egy halványka csík sincs. Ciklus elejétől iszom pedig a cickafarkot...Szerinted se lesz ebben a hónapban ovuláció?
2012. márc. 22. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy szokott lenni, hogy az ovu előtt két nappal alig észrevehető a második csík, ovu előtti napon már látható, de még halványabb mint a kontrollcsík, aztán ovu napján nagyon erős a második csík, majd utána napon még rettentően halványan látszik, aztán a többi napon nincs második csík.
2012. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30 napos szabályos ciklusnál a 16. napon van az ovu.
2012. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jajj, bocs elnéztem, azt hittem, hogy a 25. napra gondoltad az ovudat és most nézem csak, hogy 25-ét írtál. A második kommentemet visszavontam! :-)
2012. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon javaslom a hőmérőzést is, ha már ovutesztet használsz. Én például most jöttem rá (majd egy év sikertelen próbálkozás után), hogy nem is akkor van az ovum, amikorra a ciklus.hu behúzza, hanem a ciklus 8-9. napján (29 napos ciklus). Lehet, hogy nálad is megvolt már a ovuláció, mire elkezdtél tesztelni az ovuteszttel.
2012. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia.26naposak a ciklusaim és a 10.napon nagyon halvány volt a 2.csík a 12-13.napon pedig 2.csík volt vastagabb és erősebb a 14.napon pedig újra halványabb.

Lehet korai vagy késői peteérés,de előfordul olyan hónap is amikor nincsen ovuláció.Ezt max. ultrahanggal lehetne pontosan megmondani.

Nyákodat nem figyeled,vagy peteéréskor szokásos has feszülés-görcsök nincsenek?Az segíteni szokott körülbelül meghatározni.

Utolsótól kérdezném:te sosem érezted a peteérést,hogy a ciklus.hu-ra hagyatkoztál?Nekem pl. nagyon fáj ebben a 3napban a hasam.

2012. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem éreztem semmit. Amíg az első kisfiam meg nem született addig éreztem, de azóta nem tudnám megmondani a hómérőzés nélkül, hogy mikor van az ovum.
2012. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy a kérdésedbe belekérdezek:)

Nekem is 26 naposak a ciklusaim és tegnap a 11.napon halvány pozi az ovu teszt, de együtt voltunk, ha ma erős pozitív akkor ma is legyünk együtt meg holnap is?

2012. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem mutatta ki csak közvetlenül előtte,én is megijedtem,hogy nem is lesz pé-m,de aztán már amikor egyébként is éreztem(mellfesz.)akkor már mutatta.Úgyhogy sztem nyugi!
2012. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy olvasgattam itt, hogy általában 3-4 nappal előtte azért már halványan, de jól láthatóan mutatja az ovut, a pozitívat pedig van hogy 3 napig is!

Ez az első tesztes hónapom, így nem tudom mi a "normális" nálam. Sajnos-vagy nem- nekem nincsenek ilyenkor tüneteim ( a mensi se visel meg) nem vagyok erre érzékeny.

HA nem jutok dűlőre ezzel a teszt dologgal, elkezdek a következő hónapban hőmérőzni...

2012. márc. 23. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!