Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív ez a...

Szerintetek pozitív ez a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy szeretném ha tényleg az lenne, ami. Még most is remegek... :D


2012. márc. 23. 07:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem halvány pozitív érdemes lenne 2 nap múlva ismételni és meglátod erősödik-e.

Halkan gratulálok! 17 hkm

2012. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ezer százalék, grat! :)
2012. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem merem magam beleélni, mert olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Viszont ami miatt meg reménykedem az az, hogy voltak különböző tüneteim amik gyanúsak voltak, de akár ezek véletlenül is lehettek... Azért két nap múlva csinálok mégegyet ha nem jön meg addig, az már csak biztosabb lesz. :)
2012. márc. 23. 07:55
 4/23 anonim ***** válasza:
tuti poz:)))))
2012. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Halvány pozi! Gratulálok!
2012. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is pozitív!

A megfog jönni érzés a terhesség egyik tünete:)

2012. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szia gratulálok :) ez pozitiv leendő anyuka :))
2012. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia4

Ez bizony ++++!:)

Gratulálok!

Melyik érzésed van?Mármint hogy írod mintha meg akarna jönni?Görcsölsz vagy szúrkál vagy ez inkább ilyen belső "női megérzés"?

Milyen tüneteid vannak?

Bocsáss meg hogy ennyit kérdezek,de mára nem várom és érdekel hogy én is azt érzem-e amit te!:)

2012. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Halványan,de pozi! Gratula! :)
2012. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem várt előtt 2 nappal délután olcsó dm-es tesztem egyértelmű,kétséget kizáró pozitív lett!Nagy örömködés,majd megvártam a nemvárt napját,és reggeli elsőből! csináltam egy ilyen gabrielt.Na kb. így nézett ki mint a tiéd,nem értettem,ogy lehet sokkal halványabb,mint a 2 nappal ezelőtti délutáni,elrohantam gyógyszertárba másikért,hhaza és azonnal megcsináltam,és az erősebb volt.Most itt ficánkol a pocakomban :)Csak azért írtam le,mert ezek a gabriellek nem a legérzékenyebbek,és a már egy ilyen alvány csík van rajta,akkor tuti a baba:))))Gratulálok!

25 km

2012. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!