Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt szerintetek pozitív?

Ez a teszt szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

szerintetek?

[link]


2012. márc. 23. 22:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

párom nem tudja, és nem is mondom neki mert teljesen kétségbe esne és kiborulna. elég, ha ez az én bajom lesz.

Még nem tudom, hogyan tovább de megtartani biztos nem fogom, mert nincs rá lehetőségem és még nincs itt az ideje egy babának.


Ilyenkor annyira szomorú vagyok... Akik évek óta próbálkoznak, azoknak nem jön össze, rám pedig azt mondták az orvosok, hogy gyakorlatilag meddő vagyok ,még is itt a pozi teszt. pedig menstruációm az olyan, mint a mese, hol volt hol nem volt.. ráadásul az esemény utánit is időben bevettem, fél nap sem telt el...

de jó lenne, ha inkább valamelyik babaváró pocijában lenne ez a baba :(

2012. márc. 23. 23:28
 12/28 anonim ***** válasza:
jaj ugyan ilyen tesztem volt, teljesen ugyanez!! es most itt szuszog a draga kislanyom az olembe 4 napos :))
2012. márc. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

de jó lenne, ha én is így tudnék neki örülni :(

gratula neked a picihez

2012. márc. 24. 01:56
 14/28 anonim ***** válasza:

Biztos semmi esély rá, hogy megtartsd? Szerintem nagyon gondold át, főleg, hogy azt mondják a dokik, hogy meddő vagy. Lehet, hogy ez az egyetlen esélyed egy babára...

Később mikor szeretnél babát és nem jön, akkor nagyon bánni fogod.

Tudom, hogy nem könnyű döntés, de én azt tanácsolom gondold át még egyszer!!!


Amúgy a kérdésedre válaszolva, tuti pozitív, nekem is ilyen volt, sőt ennél még halványabb, és már egy éves a drágám.

Sok erőt a döntésedhez!

2012. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
16 évesen mi alapján mondta Neked orvos, hogy meddő vagy???
2012. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mire mondta,h meddő vagy?A párodnak meg mondd el mindenképpen,egy ilyen dolgot ne titkolj el.
2012. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Jól gondold át,később nehogy megbánd!

És a párodnak is mondd el,hiszen az ő gyereke is!

2012. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem 16 éves vagyok. Idén érettségizem.

Azért mondták, hogy meddő vagyok, mert két éve nem menstruáltam azt mondták, hogy peteérrésem sincs. Persze mindig védekeztünk, mert nem akartam a véletlenre bízni semmit, látjátok, valami mégis volt.... Pedig az okát sem tudják, hogy miért nincs menzeszem.


Biztos, hogy nem tudom megtartani a babát, és nem szeretném, ha valaki ítélkezne, mert nem tudjátok, hogy milyen körülmények közt élek.. :( Mi épp, hogy jó anyagi helyzetben vagyunk, de ha apám megtudná ezt az egészet, akkor hatalmasat csalódna bennem, pedig ez úgymond nem is az én hibám, én nem voltam felelőtlen :( A családom szégyene lennék...


Nagyon el vagyok keseredve :(

2012. márc. 24. 12:19
 19/28 anonim ***** válasza:
elég súlyos dolog ha valakinek egy gyermek miatt kell szégyenkeznie a családja előtt. egy gyermek inkább kjncs mint szégyellni való való. nagyon sajnállak :( kitartás
2012. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ezt Te írtad:

Várhatott volna még 2-3 évet, legalább még leérettségizek :"(


Ebből számoltam a 16-ot...


No már most két dolgot sem értek:

-ha nem vagy felelős, akkor miért lennél a család szégyene?

-nem normális, hogy nincs menstruációd, és az orvos ennyiben hagyja a dolgot, és ez a szüleid felelőssége is! Tehát ha már mindenképp felelőst keresünk, akár őket is megtehetjük annak...


Mindenképp beszélj anyukáddal erről legalább!

2012. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!