Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt szerintetek pozitív?

Ez a teszt szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

szerintetek?

[link]


2012. márc. 23. 22:18
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Igen, bocsánat félreérthetően írtam, úgy értettem, hogy a pici várhatott volna még 2-3 évet, ( mert akkor már kb terveztük volna ) de legalább addig, még leérettségizek.

Így érthetőbb?

A családom ilyen.. Az én barátomat is nehezen fogadták el, mert nem olyan jó módú családból származott, mint mi és a barátoméknál valahogy megszokott, hogy mindenki 16-17 éves korában szül... Nálunk pedig nem, és anyám kijelentette az elején, hogy teherbe ne essek neki 17 évesen.... Az egész családom ügyvéd, jogász stb, a nagyszüleim a legsznobabb emberek a világon.... Az egyetlen akiben megbízom és segítene, az a keresztanyám, de sajnos a baba ügyben anyámhoz kéne fordulnom..


Mellesleg látom a barátom családjában, hogy az unokahúga ( jó mondjuk Ő felelőtlen volt mert nem védekeztek ) aki 17 évesen szült, neki milyen élete van... Az a lány.. egy nyár alatt 2× volt abortusza, meg előtte már még egyszer, és negyedjére azt mondták neki, hogy ha nem tartja meg, valószínű sose lesz már neki. Hát, látom a mostani életét és én nem akarok úgy élni, és nem akarom azt sem hallgatni, hogy mekkora szuka vagyok, hogy terhes lettem, pedig a háttérben nem is tudják mi az igazság :(((


Az orvosi vizsgálat meg nem volt annyiban hagyva, még folyamatban van, de az orvosok is tanácstalanok, még gyógyszertől sem sikerült meghozni a vérzésemet.

2012. márc. 24. 12:33
 22/28 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt kérdeznétek, a barátom nem roma származású, csak a családjában sajnálják a felmenői és a rokonai az óvszerre vagy tabira a pénzt....
2012. márc. 24. 12:34
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, elég megdöbbentő dolgokat írsz....

Szerintem mindenképpen meg kellene beszélned a szüleiddel a dolgot, te nem is tehetsz semmiről, védekeztél, kilyukadt, majd ismét nem voltál felelőtlen és bevetted az esemény utáni tablettákat is....

Szerintem ez a baba nem a te hibád, illetve senki hibája, ő élni akar, és nagy butaság lenne elvetetni, főleg a te állapotodban (meddőség). Ha idén érettségizel, akkor még bőven érettségi után fog születni, ha friss a teszted.

Én megtartanám a helyedben, sok embernek minden látható ok nélkül nem jön össze a baba, nálad meg egyértelmű okok vannak a meddőségre, szerintem nem sok esélyed lesz az életben babavállalásra, nem kellene ezt csak így elszalasztani. Ráadásul az abortusznak is vannak ilyen következményei, hogy esetleg soha többé nem lehet kisbabád.

18 évesen egyébként senkinek semmi köze hozzá, hogy babát szülsz, vagy sem.

Ha meg még nem vagy 18, akkor az abortuszhoz is kell szülői nyilatkozat, tehát nem tudod titokban művelni ezt a szörnyűséget.

A párodnak meg joga van tudni erről, ha most nem mondod el neki, és valamikor kiderül, akkor annak súlyos következményei lehetnek, rámehet az egész kapcsolatotok. Párod amúgy hány éves? Dolgozik?

2012. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Friss teszt, tegnapi. :(

Párom 23 éves, és igen, dolgozik. Keres egy kis pénzt, ebből az anyjáék hitelét fizeti, mert az anyjáéknak nem telik rá, havonta kb 50-60 ezer forintja marad készhez..

Én pedig épp most, 6 nap múlva készültem külföldre utazni 2 hónapra, tanulni..


Valahol bennem van, hogy ez valami miatt történt, ez egy úgymond "jel" valamire.. Mert így teherbeesni azért elég lehetetlen, kb 1% volt rá az esélyem, hiszem ha végiggondolod, 2 éve nem volt meg, azt mondták meddő vagyok, védekeztünk is, majd kiszakadás után eseményutáni... Valamiért jönnie kellett ennek a babának, csak nem tudom miért most :(

2012. márc. 24. 16:21
 25/28 anonim ***** válasza:

nagyon nem irigyellek, illetve igen, mert mi a férjemmel elég régóta próbálkozunk és nem jön a kisbaba, de ugye mégse, mert ez nagyon nagy döntés.

18 évesen már nem vagy gyerek, nem kell szégyenkezned egy baba miatt. Nyilván nagyon kényelmetlen lesz az elején elmondanod, de a szüleid sem akarják majd hogy elvetesd.

És igen, a te eü problémáiddal sokszorosan át kell gondolnod. Kitartás!

2012. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Angliában élsz?
2012. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem ott élek csak onnan való a teszt, mikor még kint voltam, akkor vettem.
2012. márc. 25. 08:29
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég hihetetlennek hangzik, hogy így teherbe estél. Rögtön az jutott eszembe, hogy nem lehet-e, hogy az amúgy is meglévő betegséged miatt van hcg hormon (ezt méri a teszt) benned? Hallottam valahol, hogy ez nagyon ritkán előfordulhat, de nem értek hozzá vagy ilyesmi. Szerintem minél előbb beszélj egy orvossal, akármi is van, ő fog tudni biztosat.


Kívánom neked a legjobbakat!

2012. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!