Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt pozitiv vagy...

Ez a teszt pozitiv vagy negativ szerintetek?

Figyelt kérdés

negativja a tesztnek


[link]


[link]


maga a teszt


[link]



2012. márc. 24. 10:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is ilyen volt a tesztem az első gyermekemmel,csak akkor nem reggeli első vizeletből csináltam és azért! Szerintem pozitív!! :-))
2012. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
köszönöm nem reggeli elsöböl volt hanem kb a 3dikbol én még szoptatom az 1éves lányom nincs menszim se de meg irom mi lett
2012. márc. 24. 13:37
 13/39 anonim ***** válasza:

száradási csíknak látom a második nagyon halány csíkot.

kívánom a legjobbakat.

2012. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is negatív.
2012. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
negatív.
2012. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
36%

rossz a szemetek, aki negatívnak látja

nézzétek meg jobban, vagy szimplán irigyek.

2012. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
61%
nem legyetek már ilyen undokok! miért lenne irigy az aki szerint negatív???? szerintem is negatív és nem vagyok irigy 26 hetes vagyok... egyébként meg így szól a kérdés KEDVES KÉRDEZŐ: "Ez a teszt pozitív vagy negatív szerintetek?" miért pontozod le azt aki negatívat ír???? te kérdezted hogy pozitív v negatív!!! van aki szerint ez van aki szerint meg az....ennyi. te kérdezted kinek mi a véleménye!!! mit vártál hogy mindenki majd pozitívat ír? hát én is úgy látom h negatív ennyi. ez is egy vélemény....
2012. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
78%
Ebből még bármi lehet. Látszik ott a második csík nagyon halványan, de lehet, hogy ez csak száradási csík. Én azt mondom, hogy pár nap múlva tesztelj újra, hátha egyértelműbb lesz az eredmény.
2012. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
18%

elmondanám okostojások hogy

a negatívnál ha szellemcsíkos volna vagy negatív volna nem látszódna a tesz vonal, ott meg látszik,.

szóval igen pozitív !

2012. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

2 nap múlva kiderül ugyis, ha tesztelsz! Ez nagyon kétséges,van ott vmi látom én is, de mégis.

Remélem a következő tesztnél már számodra sem kérdéses az eredmény.

2012. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!