Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után (12 hét) 2...

Missed ab után (12 hét) 2 héttel erőteljes fehér tejem jön? Voltam orvosnál?

Figyelt kérdés
Szóval a beavatkozás után is folydogált 1-1 csepp előtej, és most pénteken telt le a 2 hét és vissza kellett mennem az orvoshoz kontrollra. Elfelejtettem neki mondani ezt, viszont már uh-n látta a következő petém érését, ami napokon belül "robban". Ma erőteljes tej folyt mindkét mellemből. Ez normális? Ettől lesz pé-m? Mikor fog megjönni? Eléggé érdekes ez nekem:S
2012. márc. 25. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez annyira nem normális, a peteéréshez pedig semmi köze. A megszakadt terhességedből maradhatott még vissza.
2012. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig jobb ha szólsz az orvosodnak. Én bromocriptint kaptam hogy elapadjon. Nem fáj a melled? A lényeg hogy ne nyomkodd, mert akkor több termelődik, nekem borogatni kellett nehogy begyulladjon, én 22 hetesen vesztettem el a babám:(
2012. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hm... Köszi a válaszokat. Jó, hogy mondod mert néha nyomkodtam a cicim, ugyanis azt olvastam itt ezen az oldalon, hogy nyomkodjam és akkor majd egyszer csak elfogy . Bár ez hülyeségnek hangzott, mert gondolom ez folyamatosan termelődik. Nem fáj a mellem amúgy, sőt összébb is esett a beavatkozás óta.
2012. márc. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!