Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszes görcsök (hasam,...

Menzeszes görcsök (hasam, lábam), ez természetes ilyen esetben is?

Figyelt kérdés
2 különböző terhességi tesztnek is pozítiv lett az eredménye ma, a nem várt utáni 4. napon vagyok! Viszont nagyon görcsöl a hasam, lábam ( a nem várt előtt 3nappal barnás folyásom is volt)
2012. márc. 26. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél be magnéziumot mindenképp, az izomfájdalom erre utal.


Viszont az kérdés, hogy mennyire "görcsölsz"?

Ha normális menstruáció szerű fájdalmat érzel, az rendben van. Ha olyan erős, hogy görnyedned kell, és felegyenesedni sem tudsz, az már problémás, ez esetben érdemes felkeresni orvost, bár általában ilyen korai fázisban nem szoktak semmit tenni, a természetre bízzák.


Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Pihenj sokat, és magnézium!

2012. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az első hozzászólónak, ha csak sima görcsölés akkor magnézium. Nekem is ugyanígy volt :) Menszes előtti napokon és utána is szinte ugyanúgy görcsölt a hasam mintha megjött volna. Én most 11hetes kismama vagyok és még most is görcsölget néha a hasam de szedek rá magnéziumot. Barnás folyással is volt dolgom de semmi bajt nem talált az orvos. :) Úgyhogy szerintem nyugalom :)

Boldog Babavárást :)

2012. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan görcseim vannak, mintha mindjárt meg akarna jönni.

Nem görnyedős szerencsére, de azért idegesítő, és nyugtalanító. Remélem hogy minden rendben lesz, kissé parázós vagyok!

Köszi a válaszokat!

2012. márc. 26. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:

szia.nekem is ez volt az elején.a görcsök még néha jelentkeznek de nem vészes.

13hkm

2012. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!