Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a reggeli és az...

Létezik, hogy a reggeli és az esti hő között 1 egész fok a különbség?

Figyelt kérdés
Me (nem)kellene megjönnie,tegnap este a hőm hüvelyben 36.7 volt, ma reggel 36,2. Gondoltam biztos megjön, de eddig semmi.Most megmértem a hőm 37,3. Szerintetek?
2008. ápr. 14. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az esti mindig magas, mivel egész nap mozogsz.Csak a reggeli első amikor még az ágyból ki se szálltál az az igazi.És persze mindig ugyan abba az időbe kell.A hőd a reggeli, nagyon alacsony a babához.Nekem a reggeli hőm 37,2 volt amikor babós lettem.Reggel mérd meg, és ha alacsony akkor készülj a mensire. Ha a 37,3 marad reggel, akkor az nagyon jó. Sok sikert 38 hetes kismama
2008. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mérvadó a hőmérőzésben mindig a reggeli hő! Hiszen éjszaka alszol, és nem mozogsz! A test nyugalmi állapotban van! A peteérés az utolsó alacson hőmérsékletű napon következik be! Azután szépen lassan eléri a 37-et vagy kicsit magasabbat is! Addig ott marad amíg meg nem jön! Persze ha megtörtént a megtermékenyülés akkor nem fog leesni, és lehet reménykedni! A hőmérőzés lénye, ahogyan előttem is okosan írták, hogy közel azonos időben, higanyos hőmérővel, és hüvelyben kell, még az előtt mielőtt kikelsz az ágyból! Csak úgy tudod meg, hogy mikor van/volt peteérésed, ha legalább 2-3 ciklust végigméregetsz! Szerintem jó módszer! De mellette figyelheted még a folyásodat is, mert az is sokmindent elárul! Remélem segítettem! Szorítok neked nagyon! De a hődet inkább reggel mérd higanyossal! Majd írd meg, hogy mi lett! Egyébként más tüneteid nincsenek?
2008. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!