Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori hogy van 3 kg különbse...

Gyakori hogy van 3 kg különbseg a reggeli es esti sulyotok közt? 26 hetes vagyok. Vajon ennyit ennek? Vagy mitöl van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ez víz miatt van, én most kezdtem diétázni, heti egy gyümölcsnappal és kevés só fogyasztás mellett sokat iszom, hogy kivigye a vizet.
2009. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem nem dagadt meg a kezem es a labam soha.vagy mashol is vizesedhetek?nem tünik fel,csak estere nagyobb a hasam a mellem fele,vagyis feljebb is kerekebb.ennyi.lehet hogy ott vizesedek??
2009. júl. 9. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk én 17 hetes vagyok, de éjjel rengeteget pisilek, tehát nem csak sokszor, hanem sokat és reggelre kisebb is vagyok, hasam, mellem cakk-pakk.

Szerintem is víz. mondjuk nem vagyok puffadt, de érdekes.

2009. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van hogy egy két kiló van.Van hogy a reggeli súly között is van egy két kiló különbség, szerintem ez víz.

Én is tartok egy két nap lazább napot, mármint étkezésben, amikor sok gyümölcsöt eszek, és kevés nehéz kaját, akkor lemegy a felesleg.

Próbáld ki.

2009. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!