Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jól látom nem volt ovum....

Ha jól látom nem volt ovum. Ugye megint egy sikertelen hónap?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 27. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki hogy nem volt.


Viszont: ne legyetek minden nap együtt!!!!!!!!! Nem szabad!!!

Csak rontja a spermium minőségét. Felhígulnak, a számuk is csökken. Össze-vissza köröznek zavarodottan, legtöbbje nem is életképes. Így el sem tudnak érni a célig.

48 óránként ajánlott együttlenni, ennyi idő alatt regenerálódnak a spermiumok. Életképesek és hihetetlen gyorsak lesznek.

A mindennapos együttléttel csak 10% esélyetek van arra hogy teherbe ess.

2012. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem akarok időzített ill. erőltettet együttléteket, szeretném, ha legalább ez ne arról szóljon, hogy 'babagyártás'. így is túl sok minden forog e körül. Most készülök kineziológushoz.
2012. márc. 27. 09:20
 3/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de ha nincs peteérés, tök mindegy, mennyit vannak együtt és milyen a spermium...


Kérdező, ne kineziológushoz fordulj, hanem nőgyógyászhoz. Rengeteg időt, csalódást és pénzt spórolsz vele. A kineziológustól nem lesz ovulációd.

2012. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Meddőségi központba járunk és már kezelés alatt vagyok. A kineziológus amiatt kell, mert már nagyon rég óta próbálkozunk és hátha ő tud segíteni lelkileg, a párommal tökéletesen megtudjuk beszélni, de más azért egy szakember.

2012. márc. 27. 09:26
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: Az első válaszoló is írta, hogy nem volt, ő csak tanácsot adott, hogy ha legközelebb netán lenne peteérésem akkor figyeljünk oda, hogy mikor vagyunk együtt.
2012. márc. 27. 09:28
 6/18 anonim ***** válasza:
Bocs az Off-ért, de tuti nem volt peteérése a kérdezőnek? Nekem is hasonló a görbém, de azt nem igazán segítette senki elemezni. :(
2012. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, te is megerősítetted azt amit eddig írtak, jövőhéten megyek a meddőségibe vérvételre megint és akkor a dokimnak megmutatom, hogy miért van ez megint.

Becsatolnád a görbéd?

2012. márc. 27. 09:47
 8/18 A kérdező kommentje:
Hopsz most nézem, hogy kérdezted a többieket és nem kijelentő mód volt:) De azért csatold be a görbédet:)
2012. márc. 27. 09:50
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]


Íme. Nagyon bízom benne, hogy volt, mert most valahogy a korábbiaknál sokkal erősebb ovulációs fájdalmaim voltak.

2012. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekem is volt ovu fájdalom sőt még a teszt is mutatta, de látod sajna mégsem repedt meg az a 'fránya' tüsző.

20.-át követő nap mi volt?

Időben nagyon össze vissza méred Pl: 7.20 és 6.30 az nagyon nagy eltérést tud mutatni. így sajnos nem igen lehet meghatározni, hogy mi is történt nálad:(

Én ezt a dolgot úgy oldottam meg, hogy 6.30ra beállítottam az órám és akkor megmérem, majd utána visszaalszom úgyis, mert elég lenne csak 7kor felkelnem. Ja és ugye márc. 25-én egy órával korábban kelünk és ez is okoz eltérést a mért időben.

2012. márc. 27. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!