Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS? Felritkulás a méhnyálkah...

PCOS? Felritkulás a méhnyálkahártyán. Kinek mit jelentett?

Figyelt kérdés
3 napja voltam orvosnál, akkor nem látta a felritkulást (legalábbis nekem nem mondta) ma megint voltam, ez az orvos mutatta, hogy van egy kissé elnyújtott echoszegény terület, ami baba ill menszesz jel is lehet. PCOS miatt nem tudom, mikor kell megjönnie. Viszont a teszt negativ. Volt olyan, akinek ilyen után megjött, mert többnyire babásodásnál láttam ezt. Ja és 15 mm-es nyálkahártya.
2012. márc. 27. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. SZinte az összes ilyet végigolvastam már. Remélem a legjobbakat, bár szerintem a negativ tesztek nem jó jelek. És több olyat olvastam, hogy baba lett belöle, olyat hogy megjött, kevesebbet. De bármelyik lehetséges. Meg a dokim azt mondta, ő arra tippel hogy megjön, mert ha jol megnézi, talán nem teljesen kerek formájú, inkább talán ovális... Ezért ő azt mondja, hogy meg fog jönni.
2012. márc. 27. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A saját történetem hallom most a soraidból vissza. Velem is megesett, a felritkulás pontos méretére is emlékszem a mai napig. Akkor Norcolutot kaptam, azt mondták nincs baba. Egy másik doki szerint volt, de nem maradt meg. Ha a PCOS-ed kezelve van jó esélyeid vannak. Nekem nem volt akkor még kezelve és a magas tesztoszteron, inzulin és cukor szintek miatt (ez csak feltételezés), nem maradt meg. Nekem sem volt pozi tesztem, csak a labor mutatott ki HCG emelkedést, de mivel a dokik csak szívhang után jelentik ki a terhességet, nem kaptam semmi igazolást arról, hogy baba lett volna.
2012. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jesszusom! Egy lehetséges terhességnél norculutot kaptál??? Ez nagyon nagy hiba volt! TErhességi gyanú esetén nem szabad ezt szedni.... Mert ha a felritkulás nem baba miatt van, akkor nagy esélylel a menszeszt jelzi, igy felesleges a norculut. ... Nagyon sajnálom hogy ez történt veled! NEm nagyon kezelik a PCOS-t, inkább csak clostyt irnak fel, el szoktam menni edzeni heti 2X, meg nem eszem kenyeret. Kb 10 kg felesleg van rajtam.
2012. márc. 28. 05:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor visszahívtak sorozatosan kéthetente, se mensi se baba, végül kaptam a norcolutot. Eltelt egy év, most a mensmentis-be járok és le a kalappal mindenki előtt, aki ott dolgozik! Rengeteg segítséget kaptam, nagyon tudják mit csinálnak! Ha megteheted menj el hozzájuk, de legalább olvasd el a könyvet, amit most adtak ki, a pco-szindroma.hu oldalról megrendelhető. Követem, amiket meséltek, és kezd minden helyreállni. Hatalmas változás. (2. voltam)
2012. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja értem. Azt hittem pár nap mulva kaptad a norculuot.

Én most este csináltam tesztet, - lett, igaz, éppenhogy sikerült valamit pisilnem, mert elötte 1 órával voltam, de ez a bizonytalanság már megörjit. Kezdem azt hinni,hogy a dokinak lesz igaza, hogy ez nem baba, hanem a menszi jele. De akkor már jönne meg, hogy ismét uj esélyt kaphassak...A hőm még mindig 36.8.

2012. márc. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!